Data modyfikacji:

Fryzury na wiosnę 2016

Wiosna to najlepszy czas na zmianę swojego wyglądu. Jeśli też chciałabyś odmienić coś w sobie na nadchodzący sezon, zobacz jakie fryzury polecają nam aktualnie styliści. Pośród inspiracji z  pewnością znajdą coś dla siebie fanki klasycznych, jak i naturalnych looków.

Wiosną każda kobieta chce wyglądać promieniście. Nowy płaszcz, buty. W tym sezonie równie dobrze zaszaleć możesz z nową fryzurą. W końcu nic tak nie wyzwala energii, jak nowa, podkreślająca damski urok stylizacja włosów. Zobaczmy, jakie fryzury będą najmodniejsze wiosną 2016.

Casual look

elle.com, livingly.com

Casual look to chyba najsilniejszy trend we fryzjerstwie najbliższego sezonu. Kreatorzy nie przestają lansować mody na swobodę przechodzą w nonszalancję. Dużo będzie się mówić teraz na temat naturalnych, nieprzestylizowanych włosów. Lekkie, niedbałe, bardzo naturalne i bardzo sexy – takimi słowami można opisać to, co będzie najmodniejsze na damskich głowach w sezonie wiosna-lato 2016. Nie bój się schować prostownicy i lokówki na dno szafy. Co więcej, możesz być pewna, że Twoje kosmyki Ci się za to odwdzięczą.

Casual look na największych pokazach pojawiał się szczególnie w postaci rozpuszczonych, lekko opadających na ramionach włosów. Do wyboru mamy zarówno kosmyki, proste, jak i łagodnie pofalowane. Jeśli utrzymamy kosmyki w dobrej kondycji nawet bez wymyślnej stylizacji będą prezentować się zachwycająco.

Long bob

instagram.com/rosiehw, harperandharley.com

Long bob, czyli najpopularniejsza fryzura wśród gwiazd i celebrytów. W tym roku także dwie polskie blogerki poddały się modzie na delikatną fryzurkę do ramion. Świetne prezentuje się w niej zarówno Maffashion, jak i Jessica Mercedes. Okazuje się także, że takie cięcie dostarcza nam sporo możliwości do stylizacji. Długość ta doskonale współgra z lokami, naturalnie pozostawionymi kosmyki oraz wyprostowanymi włosami. Polecamy szczególnie przy delikatnym typie urody. Jeśli nosisz się z zamiarem obcięcia swoich kosmyków, koniecznie weź dłuższego boba pod uwagę.

Klasyczne fryzury

vogue.com.au, neginmirsalehi.com

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli szukasz sprawdzonej, ponadczasowej fryzury, śmiałym krokiem zwróć się w stronę klasycznych cięć. Długie proste włosy, delikatnie cieniowane czy grzywki to stały element w modzie. Co więcej, takie strzyżenie daje niesamowite pole do popisu. Spokojnie wyczarujesz przy nim koki, wygodne kucyki czy wyrastające na hit w stylizacji fryzur warkocze.

Z przedziałkiem na środku

popsugar.com, vogue.com.au

Przedziałek na środku w modzie pojawił się już kilka sezonów wcześniej, jednak to chyba właśnie w tym obchodzić będzie swój tryumf. Na wybiegach największych domów mody, jak np. Givenchy czy Gucii, szczególnie często pojawiał się on w duecie z gładko zaczesanymi kosmykami. Błyszczące włosy z przedziałkiem na środku to prawdziwy must-have dla wszystkich trendsetterek. Także jako propozycja na wielkie wyjścia.

Szeroki wybór kosmetyków do modelowania włosów znajdziesz TUTAJ.

Autor: Natalia Malko