Data publikacji:

Inspiracje: fryzury na walentynkową randkę

Sukienka przygotowana, makijaż zaplanowany, ale co z fryzurą? W walentynki postawmy na naturalny look, szczególnie jeśli planujemy wykonać mocniejszy makeup. My proponujemy włosy rozpuszczone lub z lekkim podpięciem. W cenie są delikatne fale i różnorodne warkocze. Podpowiadamy, jak się uczesać na walentynkową randkę.

Prezentujemy fryzury, dzięki którym będziemy wyglądać naturalnie i dziewczęco.

Naturalne loki

Choć najefektowniej wyglądają na długich włosach, to delikatne loki można wykonać także, gdy włosy sięgają do ramion. Bardzo naturalna i uniwersalna fryzura, która pasuje każdej z nas. Aby uzyskać efekt, który zachwyci naszego ukochanego nakręćmy loki za pomocą grubej lokówki, a następnie lekko rozczeszmy je palcami. Włosy mogą luźno leżeć na ramionach, a przy znacznej długości warto delikatnie podpiąć je z tyłu.

Źródło: tipsandbeauty.com, favim.com

Szeroki wybór lokówek do włosów znajdziesz TUTAJ.

Prosto, ale efektownie

Przy długich włosach sprawdzą się wszelkiego rodzaju upięcia. Bez względu na to czy zdecydujemy się na fale czy wyprostowane włosy możemy wykonać ciekawe i urocze upięcie. Może to być warkocz z kilku pasm włosów lub efektowny węzeł. Chodzi o to, aby zapanować nad naszą czupryną, a przy okazji stworzyć czarujący efekt.

Źródło: couturegoescorporate.com, styleoholic.com

Na krótko

W przypadku krótkich włosów wcale nie musimy rezygnować z fal czy zdobień. Bardzo atrakcyjnie wyglądać będzie uplecenie warkocza z części włosów, np. z grzywki. Możemy także nakręcić włosy na lokówkę, aby uzyskać delikatne, naturalne fale.

Źródło: blog.sistersecrets.com.ph, longhairstylesandcuts.com

Kosmetyki do stylizacji włosów znajdziesz TUTAJ.

Autor: Kasia