Data publikacji:

Intrygujący makijaż ust na Sylwestra

Makijaż na Sylwestra musi mieć w sobie coś, co wyróżni go od Twojego codziennego wizażu. Jeśli w tym roku zdecydowałaś się postawić na dominację ust, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Zainspiruj się pokazami projektantów i wybierz kolor najlepszy dla siebie.

Sylwestrowy make up potrafi być kłopotliwy. Nie zawsze do końca wiadomo, na jaki look postawić tego jedynego w roku wieczoru. Jeśli jesteś fanką podkreślonych ust, mamy coś dla Ciebie. Zobacz, jakie kolory sprawią, że w Sylwestra nie przejdziesz niezauważona.

Oryginalna czerń

instagram.com/makeupbyalinna, instagram.com/gg_luxious

Czerń na ustach wcale nie wygląda groteskowo czy punkowo. Dobrze pokazała nam to m. in. Rihanna, która jest fanką ciemnych pomadek. Wystarczy nadać jej odpowiednią otoczkę. Przy tak mocnej barwie warto postawić na jeden akcent kolorystyczny– wystarczy, że podkreślisz rzęsy maskarą, zrobisz kreskę eyelinerem i poprawisz kształt brwi.

Mocne wino, soczyste fiolety i brązy

glamour.com, instagram.com/instagramgirls_xo

Ciemne bordo to kolor, który chyba nigdy nie straci swojej uwodzicielskiej mocy. Odpowiednio dobrany pięknie podkreśli zarówno jasną, jak i bardziej śniadą cerę. Koniecznie do wypróbowania w tym karnawale. Jeśli nie chcesz wybierać sprawdzonych kolorów, do dyspozycji masz także nieco bardziej oryginalniejsze brązy i fiolety.

Pamiętaj, że ciemne kolory wymagają od nas sporej dawki precyzji. Warto zainwestować w trwałą konturówkę, która utrzyma makijaż w ryzach.

Na grafice: 1. Kredka do ust Golden Rose, 5,20 zł; 2. Konturówka Bell, 9,69 zł 

Więcej konturówek znajdziesz TUTAJ

Soczysta czerwień

byrdie.co.uk, theultralinx.com

Ponadczasową czerwień można już właściwie uznać za kolor wszechczasów. Jej odcieni jest tyle, że z łatwością wybierzesz ten najodpowiedniejszy na wieczór. Z czerwienią na ustach jest tak, jak z dobrze widoczną biżuterię – postaw na jeden element i pozwól mu błyszczeć. Idealnie sprawdzi się zarówno do małej czarnej, jak i eleganckiego kombinezonu.

Na grafice: 1. Matowa pomadka Bourjois, 28,29 zł; 2. Pomadka Rimmel, 19,90 zł; 3. Matowa pomadka Golden Rose, 9,90 zł 

Jeśli zależy Ci podkreśleniu uśmiechu, wybieraj odcienie z chłodnymi niebieskimi tonami, które dodatkową wyeksponują biel zębów.

Więcej pomadek do ust znajdziesz TUTAJ

Autor: Natalia Malko