Data publikacji:

Krótko na wiosnę - przegląd krótkich fryzur na wiosnę 2015

Są wśród nas miłośniczki krótkich fryzur? Przygotujcie się na porcję inspirujących cięć. Przedstawiamy modne fryzury dla krótkich włosów na sezon wiosna 2015.

Krótko ostrzyżone włosy też są kobiece i seksowne. Chociaż na wybiegach lansowano trend na długie, rozwiane czupryny i pięknie stylizowane fale, to nie dajemy za wygrana. Jakie ścięcia będą modne tegorocznej wiosny?

W tym roku świat mody postawił na styl naturalny (nude). Możesz to wykorzystać, wybierając ścięcia i stylizacje przypominające naturalnie zmierzwione włosy bądź nadając im owego niesfornego wyglądu.

1. Pixie

Krótkie ścięcia w stylu pixie będą modne w każdym wariancie. Największym wzięciem cieszą się jednak wersje z dłuższą grzywką i gęstszymi włosami na górze głowy.

źródło: http://shorthairstylelong.com

2. Bob bez grzywki

Dzięki gwiazdom dużą popularność zyskał bob bez grzywki z przedziałkiem po boku. Przy średniej długości włosów kobiety chętnie poddają się zabiegowi kręcenia włosów - w efekcie mają powstać lekkie fale w stylu boho.

źródło: http://thefashiontag.com

3. Pogolony bok

Podgolony bok jest wciąż w modzie. W tym sezonie wygalanie jest subtelniejsze. Zamiast ustawiać maszynkę na tzw. zapałkę, wybierz końcówkę do kilkumilimetrowego cięcia.

4. Grube grzywki

Jeśli wybierzesz fryzurę z grzywką, to pamiętaj, że w tym sezonie stawiamy na gęste grzywki.

Źródło: http://www.pro-hairstyle.com

5. Asymetria

Dla osób szukających urozmaicenia polecamy eksperymenty z symetrią. Zaburzone proporcje nadadzą wyglądowi ciekawego charakteru.

Akcesoria do pielęgnacji i stylizacji włosów znajdziesz TUTAJ.

Autor: Paulina Staruszniak