Data publikacji:

Manicure – top 5 Instagram

Zastanawiasz się, jakie stylizacje paznokci są teraz najbardziej trendy? Znudził Ci się Twój dotychczasowy kolor? Specjalnie dla Was przejrzałyśmy zdjęcia manicure z Instagrama. Zobaczcie, jakie zdobienia dla Was wybrałyśmy.

Przedstawiamy najciekawsze stylizacje paznokci z Instagrama.

Liliowe wersje nude

instagram.com/gamzenin_guzellikrehberi, instagram.com/newnails_odessa

Nowa wersja paznokci w stylu nude to przede wszystkim kolor liliowy i odcienie brudnego różu. Takie stylizacje prezentują się niezwykle klasycznie i przy tym bardzo romantycznie. Zgaszone, przydymione odcienie fioletu i różu to zdecydowanie pomysł do rozważenia, choćby na walentynki.

Na grafice: 1. Lakier Bourjois, 21 zł; 2. Lakier Essie, 30,40 zł; 3. Lakier Max Factor, 21 zł 

Ombre

instagram.com/soffii_nails, instagram.com/purenailsbyemma

Delikatne ombre na paznokciach to prawdziwy hit Instagrama. Połączeń znajdziemy naprawdę wiele – od jasnych pastelowych odcienie, po duety czerwieni lub granatu z czernią. Przechodzący od jaśniejszego w ciemniejszy kolor wygląda na paznokciach naprawdę interesująco. Nam szczególnie przypadło do gustu połączenie czerni z kobaltem.

Gradient

instagram.com/hairhouse_warehouse_carousel, instagram.com/annastylestudio

Można powiedzieć, że gradientowe stylizacje to trochę inna wersja ombre. Polega to najczęsicej na pionowym przechodzeniu z jednego koloru w drugi. Oczywiście odcienie są dobrane na zasadzie tej samej gamy, by efekt przejść był jak najmniej widoczny.

Coraz więcej zieleni

instagram.com/nails_annrezvykh, instagram.com/mariemavric

Obserwując zdjęcia stylizacji paznokci na Instagramie można zauważyć, że wraz ze zbliżającą się wiosną coraz więcej widać zieleni. Jeśli chodzi o ten kolor można przypuszczać, że szczególnie popularne będą jego jasne, przydymione wersje khaki.

Geometryczne wzory

instagram.com/whippycake, instagram.com/trikva

Trend na zdobienie paznokci w geometryczne wzory pojawił się już jakiś czas temu. Dziś jego forma podąża raczej w stronę manicure sute – na przezroczystym lub bardzo neutralnym lakierze malowane są geometryczne figury, najczęściej w czarnym kolorze. Propozycja zdecydowanie warta uwagi.

Lakiery do stylizacji paznokci znajdziesz TUTAJ

Autor: Natalia Malko