Data publikacji:

Przygotuj ciało do karnawałowej imprezy

Wybierasz się na imprezę, na którą ubierasz wydekoltowaną na plecach sukienkę? Przygotowując się do wyjścia oprócz standardowego make-up'u możesz zrobić również... makijaż ciała! Zobacz triki, które sprawią, że Twoja skóra będzie wyglądać gładko i pięknie.

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie.

Peeling

Dzięki dokładnemu peelingowi ciała, będzie ono wygładzone i bez problemu rozprowadzisz na nim rozświetlające kosmetyki. Zabieg wykonaj w trakcie kąpieli, na około 2 dni przed planowanym wyjściem. Jeśli zrobisz peeling w dniu imprezy, Twoja skóra może być zaczerwieniona.

 Samoopalacz

Samoopalacz delikatnie przyciemni skórę, dzięki czemu niedoskonałości takie jak rozszerzone naczynka będą mnie widoczne. Zimą twoja skóra jest jasna, dlatego zamiast tradycyjnego samoopalacz na początek możesz zdecydować się na balsam brązujący. Więcej informacji o tym, jak prawidłowo nakładać samoopalacz znajdziesz TUTAJ

Pielęgnacyjne olejki

Pielęgnacyjny olejek to szybki sposób na wygładzenie skóry. Możesz nałożyć go już w dniu imprezy, po kąpieli (na około godzinę przed wyjściem). Pamiętaj jednak o tym, że olejek nie zastąpi balsamu do ciała.

Rozświetlenie

Chcesz, by Twoja skóra wyglądała jak u gwiazd na czerwonym dywanie? Użyj kosmetyku rozświetlającego! Nie nakładaj go jednak na całe ciało, lecz na te jego odsłonięte partie, które chciałabyś podkreślić. Możesz więc nałożyć odrobinę na dekolt, podkreślić ładnie ukształtowane mięśnie ramion lub odrobinę świecącego pudru nałożyć na piszczele. Pamiętaj jednak o tym, by nie używać kosmetyku bezpośrednio przed ubraniem się w kreację. Ten zabieg powinnaś wykonać na około pół godziny przed ubraniem.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz