Data publikacji:

Stwórz zestaw marzeń i WYGRAJ! [KONKURS]

Marzysz o ulubionym zestawie kosmetyków? Oczami wyobraźni już widzisz, jak pięknie prezentuje się na Twojej toaletce? Pokaż, czego pragniesz i zdobądź szansę na wygraną w konkursie „ZESTAW MARZEŃ.” Atrakcyjne nagrody czekają na Ciebie!

Są marzenia małe i są marzenia duże. Wszystkie jednak czekają na ich spełnienie. Dla jednych są to ekskluzywne kosmetyki, nowe akcesoria do własnego salonu kosmetycznego, dla innych sprzęt fryzjerski czy start z własnym biznesem. Podziel się swoimi pragnieniami i wygraj jedną z sześciu nagród. Wejdź na stronę www.zestawmarzen.ceneo.pl i stwórz swój unikalny zestaw.

Druga edycja konkursu „ZESTAW MARZEŃ” trwa do 29 lutego 2016 roku. Chcesz wziąć w niej udział? Wybierz lub stwórz grafikę, wejdź na stronę Ceneo.pl, znajdź produkty, które chcesz na niej umieścić i zapisz je do schowka. Teraz pozostało tylko podpiąć poszczególne rzeczy na grafice (zobacz instrukcję na stronie konkursowej), oznaczyć zestaw tagiem ZESTAWMARZEŃ, kreatywnie uzasadnić swój wybór i zapisać.

Szczegółowe zasady i regulamin konkursu znajdziesz na stronie www.zestawmarzen.ceneo.pl.

W konkursie Ceneo.pl do wygrania są:

  • aparat Fuji Instax Mini,
  • 2 bony o wartości 100 zł do sklepu 9design.pl
  • 3 bony o wartości 50 zł do salonu Empik.
  • Stwórz niebanalną kompozycję i wygraj!

    Autor: Natalia Malko