Data publikacji:

Sylwestrowe paznokcie – przegląd inspiracji

W ostatnią noc roku możesz popuścić wodze fantazji i zamiast gładkich pazurków zaciekawić pozostałych imprezowiczów oryginalnym zdobieniem. Nie masz pomysłu na sylwestrowe paznokcie? Zainspiruj się naszym przeglądem.

Z założenia nocą sylwestrową rządzą złoto, srebro i czerń, jednak również klasyczna biel może uzupełniać tę paletę kolorystyczną właśnie za sprawą zdobienia na paznokciach. Drobne płatki śniegu przypominają o zimowej aurze, a w połączeniu z błyszczącymi dżetami będą ładnie mienić się na tle ciemnej kreacji sylwestrowej.

www.good-kovka.com

Złoto i czerń tworzą eleganckie zestaw, który uszlachetni każdą stylizację. Jeśli chcez dodać swojej sylwestrowej kreacji szyku tak pomalowane paznokcie z pewnością będa przyciągać uwagę. Proste zdobienie przypominające oczy węża wymaga użycia trzech lakierów i sprawnej ręki w malowaniu prostych kresek.

www.sonailicious.com

Nie czujesz się pewnie w samodzielnym zdobieniu paznokci ciekawymi wzorami? Pokryj każdy innym, ale jednokolorowym lakierem, a górę ozdób błyszczącymi kryształkami lub dżetami.

www.aliexpress.com

Aby podkreślić wyjątkowość chwili, jaką jest ostatnia noc mijającego roku, możesz przyozdobić paznokcie napisem w postaci życzeń "Happy New Year" oraz liczby 2014. Te sylwestrowe paznokcie dodatkowo wyróżnia motyw tarczy zegara podzielony na trzy palce, z czego na środkowym znalazła się wskazówka symbolizująca obliczanie do północy.

www.pinterest.com

Fajerwerki rozświetlające ciemną noc jednoznacznie kojarzą się z Sylwestrem, dlatego również ten motyw jak najbardziej sprawdzi się jako uzupełnienie kreacji na ostatnią noc w 2014 roku.

www.pinterest.com

Lubisz french manicure? Idealnie nadaje się on jako baza pod sylwestrowe paznokcie. Możesz tak jak w przypadku tej inspiracji połączyć go z kryształkami i brokatowym lakierem w kolorze srebra oraz fioletu.

www.midweek.info

* Akcesoria do stylizacji paznokci znajdziesz tutaj.

Autor: Sylwia Stwora