Data publikacji:

Targi BEAUTY FORUM 2016

Jesteś zawodową kosmetyczką? Powinnaś znać wszystkie nowinki i preparaty ze swojej branży? Obecność na wiosennej edycji Targów Beauty Forum jest zatem obowiązkowa!

Źródło: mat. organizatora

19. Międzynarodowe Targi i Kongres Branży Kosmetycznej BEAUTY FORUM odbędą się w dniach 5-6 marca 2016 roku w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Wydarzenie jest najważniejszą imprezą dla profesjonalistów z branży kosmetycznej. Targi skierowane są skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. Podczas wydarzenia wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Podczas ostatniej edycji swoją ofertę pokazało aż 260 wystawców!

Targi BEAUTY FORUM to nie tylko doskonała okazja do poznania nowości rynkowych, ale także pogłębienia swojej wiedzy podczas seminariów i warsztatów prowadzonych przez znanych i cenionych profesjonalistów. Podczas targów BEAUTY FORUM 2016 odbędą się również mistrzostwa i konkursy, m.in. makijażu oraz malowania paznokci.

Szeroki wybór kosmetyków do makijażu znajdziesz TUTAJ.

Autor: Kasia