Data modyfikacji:

Trendy: manicure wiosna-lato 2016

Pogoda za oknem nie rozpieszcza nic więc dziwnego, że zaczynamy marzyć o ciepłych, słonecznych dniach i kolorowych dodatkach. Na szczęście po każdej zimie przychodzi wiosna, a z nią kolorowe trendy w manicure. Jakie lakiery będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie?

Najnowsze wieści z wybiegów mody donoszą, że wiosną i latem 2016 na paznokciach królować będzie błysk i mat, biel z romantycznymi wzorami, głęboka czerń oraz granat, burgund i energetyczny żółty. Na płytkach zobaczymy metaliczne, geometryczne wzory, także na bazie z lakieru bezbarwnego. Do łask wracają krótkie paznokcie, a te długie mają pozostać w naturalnym lub lekko migdałowym kształcie.

Czarne czy białe?

Dwa kolory, które nigdy nie wychodzą z mody. W tym sezonie biały występuje nie tylko w wersji pełnej, ale głównie w postaci delikatnych, ażurowych wzorów. Nadal modne są ponadczasowe połączenia białego z czarnym, french manicure oraz cała płytka pomalowana na matowy biały.

Między niebem a piekłem

Granat wieczornego nieba czy diabelska czerwień? Ten wybór manicurzyści pozostawiają nam, a my możemy stosować je zamiennie w zależności od humory, okazji czy garderoby. Ciemne granaty oraz burgundy, te metaliczne, jak i matowe, możemy stosować zarówno na randkę, wieczorne wyjście czy do biura.

Szeroki wybór lakierów na nadchodzący sezon znajdziesz TUTAJ.

Słoneczny blask

Niezwykle optymistyczny i radosny kolor, jakim jest żółty z pewnością ucieszy wielbicielki rzucających się w oczy paznokci. Możemy go łączyć z bielą, czernią lub srebrem. Albo po prostu „razić” całymi żółtymi płytkami!

Autor: Kasia