Data publikacji:

Trendy 2015: modne fryzury ślubne dla Panny Młodej

Wkraczamy w sezon ślubny. Już niebawem będziemy podziwiać wiele wspaniałych kobiet w najpiękniejszym momencie ich życia. Już teraz przygotowujemy zestawienie trendów ślubnych 2015 - oto najciekawsze, modne fryzury dla Panny Młodej.

W tym sezonie największą popularnością cieszą się fryzury naturalne, dziewczęce i romantyczne. W dzień swojego święta Panna Młoda powinna wyglądać subtelnie i delikatnie. Drugim wiodącym trendem jest klasyczna, ułagodzona elegancja. Fryzjerzy i styliści radzą zrezygnować z dotychczas popularnych, bardzo strojnych koków i loków świderków. Zamiast nich proponują albo gładkie upięcia, albo luźne koki i uczesania. Oprócz nich do wyboru macie również różnorodne warkocze i rozpuszczone włosy. Sprawdźcie: modne fryzury dla Panny Młodej w sezonie wiosna/lato 2015.

1. Klasyczne koki i upięcia

Klasyczna elegancja połączona z minimalizmem. W tym wydaniu koki i upięcia pozbawione są bardzo strojnych dodatków. Jeżeli pojawiają się, to są to delikatne detale (perełki, niewielki kwiatki, pojedyncze ozdobne spinki lub opaski/diademy).

Fot. https://www.moniquelhuillier.com/; http://www.clairepettibone.com/

2. Włosy rozpuszczone

Kolejnym trendem są rozpuszczone włosy. Dotyczy to głównie długowłosych Panien Młodych. Luźne kosmyki są stylizowane tak, by zachowały swój naturalny charakter. Dodatkowo są lekko podpinane i ozdabiane (więcej o ozdobach w dalszej części artykułu). Bardzo dużym powodzeniem cieszą się włosy mierzwione w stylu boho.

Fot. https://www.facebook.com/MarchesaFashion; http://www.delphinemanivet.com/; www.pophaircuts.com

3. Warkocze

Romantyczny image Panny Młodej z warkoczem jest hitem tego sezonu. Warkocze ozdabiają upięcia oraz same funkcjonują jako fryzura. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się luźne i potargane warkocze (z wystającymi pasmami i pojedynczymi, lekko odstającymi włoskami). Styliści najchętniej łączą je z wiankami i kwiatami.

Fot. https://www.pinterest.com/christinababq/; www.victorhugohair.com;

4. Ślub pełen kwiatów

Nie cekiny, cyrkonie i perły, lecz kwiaty. Pozostałe dodatki również pojawiają się w ślubnych stylizacjach, jednak największe wzięcie mają ornamenty kwiatowe i roślinne. Kwiaty wplatane są w warkocze i upięcia, na głowy zakładane są wianki. Umajona Panna Młoda to najbardziej pożądana stylizacja tego sezonu.

Autor: Paulina Staruszniak