Data modyfikacji:

Trendy: tymczasowe tatuaże w zimowej odsłonie

Podobają Ci się tatuaże, ale nie chcesz ryzykować, robiąc sobie prawdziwy? A może chcesz nadać swoim stylizacjom prawdziwie magiczną, zimową aurę? Wszystkim paniom zakochanych w tatuażach polecamy nowy trend – zimowe tatuaże.

Po letnim szale na metaliczne tatuaże przyszedł czas na białe w iście zimowej odsłonie. Po sukcesie trendu na zdobienie ciała naklejkami w kolorze złota i srebra, które prezentowały się naprawdę pięknie na opalonej skórze, przychodzi do nas nowość – białe śnieżynki, gwiazdki i sople. Zobaczcie same.

mrkate.com

Pomysł na delikatne, zimowe tatuaże zainicjowała blogerka MR. KATE. Po tym, jak zaprezentowała serię lookbookowych zdjęć z tatuażami w zimowej odsłonie, niemal natychmiast stały się one hitem internetu, a temat szybko podchwyciły modowe serwisy.

mrkate.com

Trend co prawda nie ma szansy na osiągnięcie takiego sukcesu, jak metaliczne tatuaże ze względu na swoją krótką sezonowość, jednak mimo to wróżymy mu powodzenie w zdobywaniu wielu damskich serc. Delikatne wzory przenoszące nas w klimat świąt są naprawdę magiczne. Szczególnie polecamy je w okresie świątecznym. Z pewnością doskonale podkreślą Wasze grudniowe stylizacje.

mrkate.com

Jeśli nadal tęsknisz za latem, polecamy skorzystać z przypominających koronkę białych tatuaży. Karnawał będzie na to świetnym sezonem.

Na grafice: 1. Tatuaż biały koronkowy, 24 zł; 2. Tatuaż biały koronkowy, 24 zł 

Więcej tymczasowych tatuaży znajdziesz TUTAJ

Autor: Natalia Malko