Data modyfikacji:

Zachowaj plażowy look po powrocie z wakacji

Zmierzwione od wiatru włosy, muśnięta słońcem twarz i skóra wygładzona przez naturalny peeling - piasek. Chciałabyś zachować luźny, plażowy look również po powrocie z wakacji? Z pomocą odpowiednich kosmetyków jest to możliwe. Odłóż na chwilę na bok czerwoną szminkę i lokówkę do włosów - postaw na naturalność!

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie by porównać ceny i kupić go w sklepie internetowym.

WŁOSY

Zrezygnuj z ciasno upiętych koków i wyprostowanych starannie kosmyków. Zamiast tego zdecyduj się na naturalnie wyglądające fale. Wystarczy spryskać wilgotne włosy sprayem z solą morską i delikatnie ugnieść. Plażowy look uzyskasz również spinając włosy w luźny kok i nakładając na głowę delikatną opaskę na gumce.

PODKREŚL OPALENIZNĘ

Jeśli chcesz podkreślić opaleniznę i zachować ją na dłużej, użyj lekkiej mgiełki opalającej. Dzięki temu Twoja skóra będzie miała złoty odcień. Efekt mocniejszej opalenizny uzyskasz używając samoopalacza, o tym jako go nałożyć przeczytasz TUTAJ.

DELIKATNY MAKIJAŻ

Na opaloną skórę nałóż delikatny podkład albo krem BB. Zrezygnuj z różu - podkreśl policzki bronzerem, a na usta nałóż tylko balsam pielęgnacyjny. Do plażowego looku nie pasują również mocne, ciemne kreski zrobione eyelnerem. Do makijażu oczu użyj kredki ze złotymi drobinkami i delikatnie wytuszuj rzęsy.

ZAPACH

Jeśli chcesz zatrzymać lato na dłużej, po powrocie z urlopu nie odkładaj na półkę swoich wakacyjnych perfum. Owocowe, lekkie zapachy idealnie nadają się na końcówkę lata.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz