Data modyfikacji:

Inspiracje: makeup na randkę walentynkową

Te z nas, które w najbliższą niedziele wybierają się na walentynkowe spotkanie z ukochanym zapewne zaczęły już przygotowania. Odpowiedni strój, efektowny makijaż oraz mały drobiazg w prezencie to elementy obowiązkowe. Przedstawiamy kilka inspiracji na zawsze modne i seksowne makijaże.

Podpowiadamy, jak się pomalować na randkę, aby oczarować ukochanego.

Źródło: stylecaster.com, orglamix.com

Niezawodna czerwień

Kolorem przewodnim walentynek jest oczywiście czerwony, dlatego zastosowanie jej na ustach jest jak najbardziej zasadne. Seksowna, zmysłowa i przyciągająca wzrok pomadka z pewnością rozpali wyobraźnię naszego ukochanego. Do wyrazistego makeupu ust idealnie pasować będzie delikatne podkreślenie oczu. Mocno wytuszowane rzęsy, perłowy cień i kredka w zupełności wystarczą.

Na grafice: 1. Pomadka Golden Rose, 8,10 zł; 2. Pomadka Rimmel, 19,99 zł; 3. Pomadka Chanel, 153 zł

Więcej pomadek w czerwonym kolorze znajdziesz TUTAJ.

Słodki róż

Zamiast klasycznej czerwieni warto w ten dzień zaszaleć i postawić na bardzo mocny, neonowy róż. Wbrew pozorom, jeśli zastosujemy stonowany makijaż oczu całość zamiast cukierkowo, będziemy wyglądać intrygująco i apetycznie. Do takich ust wybierzmy jednokolorową, delikatną kreację.

Źródło: stylesweekly.com, prettydesigns.com

Seksowne smoky eyes

Zakochani zaglądają sobie w oczy bardzo często, dlatego warto zając się także tą strefą. Smoky eyes to jedne z najefektowniejszych makijażu oczu. Głębokie i tajemnicze spojrzenie uzyskamy stosując na powiekach połączenie szarości ze srebrem. W takim przypadku możemy pomalować usta pomadką w naturalnym kolorze.

Źródło: dailymotion.com

Na grafice: 1. Cenie L’oreal, 38 zł; 2. Tusz Sexy Black Golden Rose, 17,50 zł; 3. Eyeliner L'oreal, 37 zł

Więcej kosmetyków do makijażu oczu znajdziesz TUTAJ.

Autor: Kasia