Data modyfikacji:

Koki na wiosnę 2016

Luźno upięty kok to jeden z największych hitów ostatnich kilku sezonów. Nonszalanckie, niedbałe upięcie to propozycja nie tylko na zabiegany dzień, ale i randkę czy eleganckie przyjęcie. Zobacz, na jakie koki warto zwrócić uwagę wiosną 2016.

Źródło grafiki głównej: annesage.com, blog.lulus.com

Przedstawiamy koki na wiosnę 2016.

Z warkoczem

Popularne w dzieciństwie warkocze znalazły swoje miejsce także w nieco poważniejszych fryzurach. Wplatane, wypuszczane i zostawiane do owijania koka lub zaplatania „opaski” wokół głowy – dowolność jest naprawdę duża. Ciekawą propozycją jest zaplecenie dwóch luźnych warkoczy i połączenie ich w stylowy kok.

Klasyczne

Klasyczne koki w stylu baletnicy lub bardzo eleganckie upięcia nad karkiem to prawdziwa podstawa damskich upięć. Urozmaicić je możecie ozdobna opaską lub wpinką. Jedną z łatwiejszych ich odmian jest zawiązanie kucyka nisko nad karkiem, przełożenie włosów za frotką i poprzez zawinięcie ich na palec przypięcie do włosów (tutorial znajdziesz tutaj).

Na grafice: 1. Opaska Iloko, 13,90 zł: 2. Opaska Iloko, 22,90 zł; 3. Opaska Iloko, 17,90 zł 

Luźno upięte

Luźno upięty kok wcale nie jest tak prosty w wykonaniu, na jaki wygląda. Jeśli zależy Wam na perfekcyjnym wyglądzie, zalecamy poćwiczyć wcześniej najlepszą technikę przed lustrem. Do wyboru mamy zarówno wersję na czubku głowy, jak i luźny koczek tuż na karkiem.

Z dodatkami

Koczek obwiązany kolorową chustą świetnie sprawdzi się na wiosenne miesiące. To też doskonały sposób na szybkie odświeżenie swojej fryzury. Jeśli kok to Twoje ulubione uczesanie, a chciałabyś zmienić coś w swoim wyglądzie, pomyśl o owinięciu go chustą lub barwną apaszką.

Więcej ozdób do włosów znajdziesz TUTAJ

Autor: Natalia Malko