Data modyfikacji:

Kosmetyczne prezenty na dzień ojca

Panowie często nie chcą (lub nie lubią) przyznawać się, że o siebie dbają, szczególnie Ci z pokolenia naszych ojców. Podpowiadamy co i w jaki sposób podarować tacie, aby był szczęśliwy z otrzymanego prezentu!

Perfumy

Jak powszechnie wiadomo, dobrze pachnący mężczyzna to przystojny mężczyzna. Perfumów na Dzień Ojca nie kupuj jednak w ciemno, spróbuj zorientować się, jakie rodzaje zapachów preferuje Twój tata. Zrób wywiad w łazience albo toaletce, lub – jeśli nie mieszkasz już z rodzicami – wypytaj mamę, z pewnością wie, co lubi. Ewentualnie możesz postawić na któreś z klasyków.

Pianka do golenia

Jeśli Twój tata nie jest miłośnikiem brody niczym drwal, z pewnością będzie zadowolony z porządnej pianki do golenia. Wybierz coś z wyższej półki, aby poczuł się naprawdę wyjątkowo. Skup się też na właściwościach danego kosmetyku – np. pianka z Clinique w składzie ma aloes, który redukuje podrażnienia i pozostawia skórę doskonale nawilżoną.

Dobry krem do twarzy

Coraz więcej panów używa na co dzień kremów do twarzy – zaczynają doceniać ich właściwości nawilżające czy, w przypadku dojrzałych mężczyzn, składniki przeciwstarzeniowe. Postaw na kosmetyk hipoalergiczny, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Pielęgnacja ciała

Kosmetyk do pielęgnacji ciała również z pewnością świetnie sprawdzi się jako prezent. W końcu to produkty, których używa każdy z nas. Możesz wybierać w dużej ofercie płynów  czy żeli pod prysznic, a także balsamów do ciała. Pamiętaj, że kosmetyki te często produkowane są w większych liniach – może zrobisz zestaw do ogólnej pielęgnacji?

Szeroki wybór prezentów na Dzień Ojca znajdziesz TUTAJ

Autor: Karolina