Data modyfikacji:

Krem wodny? Tajemnica urody Azjatek!

O długowieczności Azjatek krąży wiele legend i żartów. Fakt faktem - mało która z nas będzie wyglądać tak jak one w wieku 40 lat. Ten kosmetyk pomoże Ci przedłużyć młodość skóry! Przedstawiamy hit prosto z Dalekiego Wschodu - krem wodny!

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie, aby porównać ceny i kupić go taniej w internecie.

"Krem wodny" - brzmi enigmatycznie. Nazwę zawdzięcza swojej konsystencji podobnej do konsystencji serum. Dzięki temu jest bardzo wydajny. Czym się różni od dotychczas dostępnych na rynku europejskim kosmetyków? Krem wodny posiada znacznie wyższe stężenie składników aktywnych, co powoduje, że osiągasz maksymalne efekty przy niedużej ilości aplikowanej substancji. Jego zaletą jest również niespotykanie krótki czas wchłaniania.

Kremy wodne dotarły do Europy z Korei. Wiodąca marka - It's Skin - udostępniła kobietom 11 wariantów swojego serum. Dostosowane są one do zróżnicowanych potrzeb cery. Każda formuła uwzględnia rodzaj i wiek skóry - na tej podstawie są dobierane składniki aktywne i komponowane receptury.

Jak stosować krem wodny?

Kosmetyk powinno stosować się na noc, gdyż wówczas składniki działają jeszcze lepiej (przez noc komórki się regenerują). Przed aplikacją należy dokładnie oczyścić i osuszyć cerę. Następnie nakładasz na twarz niewielką ilość kremu - z reguły wystarczają już 2-3 krople! Okrężnymi ruchami wmasuj płyn.

Aby osiągnąć pełny i trwały efekt, krem wodny powinien być używany regularnie przez kilka tygodni. Nie musisz jednak obawiać się o koszty kuracji - jedna buteleczka starcza nawet na 3 miesiące. Cena opakowania jest bardzo przystępna. Pojedyncza buteleczka kosztuje ok. 70 zł.

Autor: Paulina Staruszniak