Data modyfikacji:

Non-touring. Na czym polega nowy trend?

Moda na konturowanie ciągle przybiera na sile. Podkreślamy już nie tylko twarz, lecz także brzuch, nogi oraz wiele innych części ciała. Jednocześnie coraz większą popularność zdobywa non-touring, czyli trend, który stanowi niemalże przeciwieństwo konturowania.

Bronzery, podkłady, korektory, rozświetlacze, róże – już od samych nazw wszystkich tych produktów można dostać zawrotu głowy, a co dopiero jeśli chodzi o zakup oraz dopasowanie każdego rodzaju kosmetyku do naszej skóry. Ze względu na spektakularny efekt, poniesione wydatki oraz zmarnowany czas przez wiele kobiet uważane są jednak za niezbyt wygórowaną cenę konturowania, ponieważ wysmuklona i podkreślona buzia prezentuje się dużo bardziej atrakcyjnie. Najnowszy trend non-touringu uczy nas jednak, że zminimalizowanie ilości nakładanych kosmetyków nie oznacza wcale rezygnacji ze świeżego, młodzieńczego wyglądu. Idea jest prosta - można prezentować się atrakcyjnie bez grubej warstwy kosmetyków retuszujących na twarzy.

Non- touring, czyli im mniej tym lepiej. Odłóż pudry i bronzery. Potrzebna Ci będzie tylko baza, podkład i rozświetlacz.

Na czym polega non-touring?

Non-touring to najnowszy trend lansowany przez światowe gwiazdy, który podpowiada nam, że więcej nie zawsze znaczy lepiej, szczególnie jeśli chodzi o kosmetyki. W wielkim skrócie non-touring to rezygnacja z mocnego makijażu na rzecz delikatnego, subtelnego podkreślenia rysów naszej twarzy. Moda ta została okrzyknięta całkowitym przeciwieństwem konturowania i polega na nałożeniu na skórę naszej twarzy jedynie trzech produktów: bazy pod podkład, kremu BB bądź CC, a także rozświetlacza. Taki delikatny make-up pozwoli nam wydobyć swoje naturalne piękno i wyeksponować atuty, bez jednoczesnego obciążania cery grubą warstwą kosmetyków. Stosując non-touring na co dzień możemy nie tylko zaoszczędzić pieniądze na specjalistycznych produktach do makijażu, lecz także znacząco ograniczyć czas spędzany na robieniu makijażu. Non-touring jest również doskonałym rozwiązaniem na letnie upały. Pozwoli nam się cieszyć efektem świeżej skóry przez cały dzień bez uczucia ciężkości i konieczności częstego sprawdzania w lusterku trwałości make-up’u.

Jak wykonać non-touring?

Wykonanie non-touringu jest niezwykle prostym zadaniem, któremu podoła nawet kobieta stawiająca dopiero pierwsze kroki w świecie makijażu. Zaczynamy od nałożenia bazy rozświetlającej w płynie, a następnie sprawdzonego kremu koloryzującego BB lubCC (w zależności od tego, który najlepiej sprawuje się w duecie z naszą cerą). Ostatnim krokiem jest aplikacja prasowanego rozświetlacza lub kosmetyku w sztyfcie na szczyty kości policzkowych, linię nosa oraz pod łukami brwiowymi. Kobiety, które posiadają cerę wrażliwą oraz kłopotliwą, mogą się oczywiście w tej codziennej pielęgnacji wspomóc korektorem.

 Szeroki wybór kosmetyków, które pomogą Ci w wykonaniu non-touringu znajdziesz TUTAJ

Autor: Sylwia Stwora