Data publikacji:

Piękne kreski bez wysiłku? Wypróbuj eyeliner w pisaku

Zrobienie precyzyjnej kreski na powiece to trudna sztuka, jednak eyeliner w pisaku zdecydowanie ją ułatwia. Jest bardziej precyzyjny i ciemniejszy od kredki i wymaga mniej wprawy od kosmetyku w żelu czy w płynie. Na naszej liście zebrałyśmy kilka eyelinerów w pisaku, od których warto zacząć naukę.

Eyeliner w pisaku Essence 2w1 ma dwie końcówki różnej grubości, co pozwala tworzyć różne makijaże. Cieńsza będzie świetna na co dzień, gdy chcemy jedynie delikatnie podkreślić oprawę oka, natomiast druga pozwoli stworzyć efektowne kocie oko, które wygląda świetnie z mocno wytuszowanymi rzęsami.

Polska marka Paese stworzyła eyeliner w pisaku o właściwościach wodoodpornych, dzięki czemu nie rozmazuje się nawet podczas śnieżnej czy deszczowej pogody. Kredka charakteryzuje się mocną pigmentacją, a w składzie kosmetyku znalazł się łagodny dla skóry d-panthenol, dzięki czemu można go stosować nawet mając problemy z nadwrażliwością okolic oczu.

Japoński eyeliner w pisaku marki Manhattan pozwala robić cienkie, precyzyjne i dobrze napigmentowane kreski dzięki dodatkowi japońskiego tuszu w składzie. Cienki aplikator nadaje się również do zaznaczania dolnej powieki oraz trudno dostępnych miejsc. Pojedyncza linia podkreśli oprawę oka, a kilka kresek pozwoli stworzyć mocny, wieczorowy makijaż.

Eyeliner Maxfactor ma formę grubego pisaka, dzięki czemu pewnie trzyma się w dłoni. Tusz nie schnie od razu, ale po chwili od nałożenia, co ułatwia skorygowanie linii. Cienka końcówka pozwala na robienie precyzyjnych kresek w barwie intensywnej czerni lub brązu.

Eyeliner w psiaku marki IsaDora ma charakterystyczną, ściętą końcówkę, pozwalająca na robienie dwóch rodzajów kresek: grubej i cienkiej. Flamaster występuje w tylko w jednym, czarnym kolorze i charakteryzuje się trwałością oraz mocną pigmentacją.

Autor: Kasia Szulik