Data modyfikacji:

Pomysły na walentynkowy makijaż

Uwodzicielskie kocie oko, romantyczny róż czy oryginalny wizaż wprost z wybiegu? Przedstawiamy kilka propozycji na walentynkowy makijaż, w którym będziesz wyglądać zjawiskowo.

Walentynkowy makijaż w stylu Kim Kardashian to klasyka w słodkim wydaniu, świetna dla dziewczyn o ciemnych włosach i bladej cerze. Mocna, czarna oprawa oka tworzy piękny kontrast z błyszczącymi ustami w barwie cukierkowego różu. Do wykonania makijażu potrzebujesz czarnego eyelinera, tuszu o właściwościach pogrubiających i wydłużających, intensywnie różowej szminki, błyszczyka oraz różu do policzków, by podkreślić kości policzkowe.

www.creativelifeofaglamwife1.com

Makijaż w stylu nude, nastawiony na wyeksponowanie pięknych oczu, to propozycja dla śniadych brunetek. Jego podstawą jest nieskazitelna cera wymodelowana bronzerem oraz mocno podkreślone oczy z makijażem typu smokey eye, utrzymanym w różnych odcieniach brązu. Na usta nałóż błyszczyk w cielistym odcieniu.

www.creativelifeofaglamwife.com

Zdecydowanym przeciwieństwem klasyki jest walentynkowy makijaż modelki Cary Delevigne, idealny dla blondynek o brzoskwiniowej cerze. Wzrok do ust przyciąga szminka w pomarańczowym odcieniu fluo z matowym wykończeniem, a oczy wyróżnia turkusowy eyeliner zaaplikowany tylko na dolną powiekę. Na górnej znalazł się kremowy cień, kontrastujący z mocno wytuszowanymi rzęsami. Brwi w stylu Cary są mocno zaznaczone i lekko zmierzwione, a policzki wymodelowane bronzerem.

www.amoristofficiel-com

Walentynkowy makijaż spod znaku różu to propozycja dla romantyczek. Delikatne odcienie prezentują się najlepiej na bladej, mlecznej cerze. Do jego wykonania wystarczy paletka z różem i bronzerem, z pomocą której pomalujesz powieki i uwydatnisz kości policzkowe. Rzęsy są tylko lekko muśnięte tuszem, a usta mocno podkreślone różowym błyszczykiem.

www.creativelifeofaglamwife-com

Autor: Kasia Szulik