Data modyfikacji:

Rekord Guinessa dla Polaków! #rekordowamiska

Cała Polska bije właśnie rekord Guinnessa i robi to w słusznej sprawie! Dołączajcie do akcji #rekordowamiska i pomóżcie uzbierać 20 ton karmy dla zwierzaków ze schronisk! My już działamy!

Dla jednych tegoroczny czerwiec to przede wszystkim EURO2016. Trzymamy kciuki za naszą drużynę! Na tym jednak nie kończy się nasz sportowy duch. Rywalizację przenosimy też na inne pole...

Właśnie dołączyliśmy do akcji #rekordowamiska. Wspólnym celem wszystkich biorących w niej udział jest nakarmienie jak największej liczby zwierzaków z polskich schronisk. W trakcie akcji posiadacze urządzeń mobilnych wymieniają swoje kliknięcia na karmę dla naszych czworonożnych przyjaciół. Kliki możecie wymieniać za pośrednictwem aplikacji Ceneo.pl. Organizator specjalnie dostosował swoją apkę do potrzeb akcji #rekordowamiska. Po ściągnięciu aplikacji Ceneo.pl wystarczy kliknąć w zdjęcie pieska na ekranie głównym i wysłać jedną miskę dla schroniska.

Ale na tym nie koniec - stawiamy poprzeczkę wyżej i oficjalnie bijemy rekord Guinnessa! Cel: 20 ton karmy! Mamy czas tylko do 5 lipca, więc nie czekajcie! Nakarmimy te zwierzaki!

Śledźcie hashtag #rekordowamiska, wrzucajcie fotki ze swoimi pupilami i udostępniajcie tę wiadomość! Bądźmy dumni z naszego rekordu Guinnessa!

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.rekordowamiska.pl.

Autor: Paulina Staruszniak