Data modyfikacji:

Wiosna 2016: kwiaty we włosach

Wianki z kwiatów to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych trendów fryzjerskich nadchodzącego sezonu. Delikatne opaski z białych kwiatuszków i okazałe kompozycje wyglądają zachwycająco. Przedstawiamy cudowne aranżacje roślinne na włosach.

Jeszcze do niedawna kwietne opaski zarezerwowane były dla panien młodych lub komunijnych dziewcząt. Dzisiaj nikogo nie dziwi opaska ze świeżych kwiatów na ulicach, imprezach czy festiwalach muzycznych. Ogromną zaletą tej ozdoby jest fakt, że wygląda tak samo niezwykle na krótkich oraz długich włosach, założona na rozpuszczone pasma, jak i wpleciona w warkocz. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na mniej rzucający się w oczy wianek lub wręcz przeciwnie – na imponującą kompozycję – możemy mieć pewność, że nie zostaniemy przeoczone.

Źródło: laceinthedesert.com

Romantycznie

Subtelna opaska ozdobiona niewielkimi kwiatkami to doskonałe rozwiązanie na co dzień. Możemy nasunąć ją na rozpuszczone, luźno puszczone włosy lub niedbale splecione. Idealny look do szkoły lub na randkę.

Źródło: e-beauty.lv, feathersandcupcakes.com

Elegancko

Kwiaty doskonale komponują się z różnego rodzaju upięciami. Wszelkie koki, włosy podpięte nad karkiem czy warkocze wyglądają zachwycająco ozdobione świeżymi kwiatkami. Takie fryzury najlepiej sprawdzają się podczas uroczystości, np. na ślubie czy przyjęciu plenerowym.

Źródło: www.nntap.com, thinklovemakeup.com,mywedding.com

Uwodzicielsko

Niesforne loki, niedbałe pasma czesane wiatrem czy artystyczny nieład – tak można określić fryzury z luźno rozpuszczonymi włosami ozdobionymi wiankiem z kwiatów. W tym przypadku może być ich więcej, bardziej widocznych oraz okazałych.

Źródło: bridalmusings.com, bridalmusings.com, memphismagazine.com

Autor: Kasia