Data modyfikacji:

Kosmetyczne prezenty na Dzień Babci

Babcia jest dla wielu z nad jedną z najważniejszych kobiet w naszych życiu. Warto okazywać jej to, jak wartościową jest dla nas osobą, szczególnie w takie dni, jak 21 stycznia. Jak to zrobić? Miłym gestem z pewnością będzie podarowanie prezentu. Zastanawiasz się, co jej ofiarować? Sprawdź nasze kosmetyczne propozycje.

Przedstawiamy pomysły na kosmetyczne prezenty z okazji Dnia Babci.

Urządzenia do stylizacji włosów

To, co na pewno przyda się babci, to urządzenia do stylizacji włosów. Lokówki, termoloki czy nowoczesne suszarki to rzeczy, które z pewnością ułatwią im układanie fryzury. W końcu, kto jak nie wnuczka, pokaże babci wszelkie fryzjerskie nowości.

Na grafice: 1. Termoloki Remington, 149 zł; 2. Lokówko-suszarka Rowenta, 177 zł; 3. Suszarka Philips, 99 zł 

Więcej suszarek do włosów znajdziesz TUTAJ

Perfumy

Nie ma chyba kobiety, która nie lubiłaby dostawać perfum. Chodzi nam oczywiście o te trafione w gusta. Jeśli wiesz, jakie zapachy preferuje Twoja babcia, nie wahaj się kupić jej flakonu ulubionej marki. Perfumy od ukochanej wnuczki będą z pewnością czymś więcej niż dodatkową buteleczką na toaletce.

Na grafice: 1. Woda toaletowa Calvin Klein, 85,99 zł; 2. Woda toaletowa Cerruti 1881, 88 zł; 3. Woda toaletowa Celine Dion, 50 zł 

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Babcie, tak jak wszystkie inne kobiety, uwielbiają dostawać kosmetyki. W sklepach znajdziemy zarówno gotowe zestawy przygotowane specjalnie na tą okazję, jak i pojedyncze produkty. Pamiętajmy jednak, aby kosmetyk dobrać stosownie do wieku, potrzeb i upodobań babci.

Na grafice: 1. Zestaw kosmetyków 50+ Dr Irena Eris, 119 zł; 2. Krem do twarzy 60 + Dermika, 47,44 zł 

Więcej prezentów na Dzień Babci znajdziesz TUTAJ.

Autor: Natalia Malko