Data publikacji:

Najlepsze prostownice do włosów Remington

Prostownice Remington to jedne z najchętniej wybieranych urządzeń do stylizacji włosów. Powód jest prosty – sprzęt amerykańskiego brandu od dekad oferuje innowacje, które nie tylko ułatwiają uzyskanie idealnie gładkiej fryzury, ale także chronią ją przed uszkodzeniem i zapewniają jej zdrowy blask. Chcesz kupić urządzenie do stylizacji właśnie od tej marki i zastanawiasz się, jaka jest najlepsza prostownica Remington? Sprawdź nasze zestawienie polecanych modeli z oferty popularnej marki!
najlepsze prostownice do włosów

Prostownica Remington – opinie

W czym tkwi sekret popularności, którą nieustannie cieszą się najlepsze prostownice Remington? W funkcjonalności i innowacji, dzięki którym stylizacja włosów staje się jeszcze łatwiejsza. Wybierając model właśnie od tej marki, możesz liczyć na:
 • regulację temperatury;
 • powłokę ceramiczną, ceramiczną z keratyną, diamentowo-ceramiczną, turmalinowo-ceramiczną i tytanowo-ceramiczną;
 • dodatkowe funkcje, takie jak szybkie nagrzewanie, wytwarzanie pary, funkcja lokówki, prostowanie na mokro, automatyczny dobór temperatury czy automatyczne wyłączanie.
 • To jednak nie koniec! W ofercie Remington znajdziesz też prostownice z jonizacją, dzięki którym nie musisz się martwić o elektryzowanie się włosów po ich wyprostowaniu. Zamiast tego będą gładkie, lśniące i podatne na stylizację. Jak to działa w praktyce? Każda prostownica Remington z jonizacją uwalnia ładunki ujemne neutralizujące jony dodatnie, które odpowiadają za rozchylanie łusek podczas stylizacji przy użyciu wysokiej temperatury.
  Funkcjonalność, komfort użytkowania i pozytywny wpływ na kondycję włosów, którymi mogą pochwalić się prostownice Remington, potwierdzają liczne opinie zadowolonych właścicielek. W szczególności zwracają one uwagę na trwałość efektu wygładzenia, cichą pracę, szybkie nagrzewanie, ochronę przed wysuszeniem, wygodę i łatwość użytkowania oraz obrotowy kabel.

  Odkryj najlepsze prostownice Remington – polecane modele

  Jaka jest najlepsza prostownica do włosów Remington? Poniższe zestawienie rozwiewa wszelkie wątpliwości! Jeżeli szukasz właśnie takiego urządzenia do stylizacji swojej fryzury, to koniecznie zdecyduj się na jeden z polecanych przez nas modeli.

  Remington Keratin Therapy S8590

  Najpopularniejsza i jednocześnie najlepsza prostownica Remington, której opinie zdecydowanie zachęcają do zakupu. Dlaczego warto ją wybrać? Polecany model gwarantuje bezkompromisową ochronę włosów dzięki płytkom Advanced Keratin Ceramic To właśnie one w duecie z czujnikiem Heat Protection optymalizują temperaturę w zależności od stopnia nawilżenia fryzury.

  Remington Keratin Protect S8598

  Kolejna prostownica Remington wyposażona w powłokę Advanved Keratin Ceramic. Oprócz niej urządzenie może pochwalić się szybkim czasem nagrzewania, dłuższymi płytkami i ich blokadą oraz inteligentnym czujnikiem temperatury Heat Protection. Nie zabrakło także zintegrowanego wyświetlacza temperatury i obrotowego kabla.

  Remington Sleek&Curl S6500

  Prostownica i lokówka w jednym? Z modelem Sleek&Curl S6500 to możliwe! Popularne urządzenie do stylizacji fryzury jest wyposażone w ceramiczne płytki, cyfrowe ustawienia temperatury oraz jej duży zakres, który możesz dowolnie regulować. Producent zadbał również o zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz bezpieczny system zamykania.

  Remington Ceramic Slim 220 S1510

  Nasze zestawienie zamyka prostownica Remington z jonizacją. Model Ceramic Slim 220 S1510, podobnie jak i pozostałe propozycje, ma ceramiczne płytki i szybko się nagrzewa (w ciągu 30 sekund). Dodatkowo zapewnia poczwórną ochronę podczas stylizacji dzięki gładkiej powierzchni ruchomych płytek, powłoce ceramicznej i antystatycznej oraz turmalinowi odpowiadającemu za jonizację.
  Zdjęcie: Envato Elements
  Katarzyna Wendzonka
  Katarzyna Wendzonka

  Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Miłośniczka kawy, dobrych seriali, thrillerów i pisania. Największą przyjemność sprawia jej tworzenie tekstów na temat mody, pielęgnacji, jedzenia oraz wszystkiego, co związane z marketingiem internetowym.