Data modyfikacji:

Odkurzacz do wągrów – ranking najbardziej polecanych modeli

Chyba nie ma na świecie osoby, która nigdy nie znalazła na swojej twarzy okropnego wągra. Większość z nas regularnie z nimi walczy (zazwyczaj poprzez wyciskanie), ale efekty bywają mizerne. Czy jest coś, co może w końcu porządnie oczyścić skórę? Oczywiście – to specjalny odkurzacz do wągrów. Ranking, który stworzyliśmy, pomoże ci wybrać najlepsze tego typu urządzenie.
odkurzacz do wągrów

Co to jest odkurzacz do wągrów?

Już sama nazwa „odkurzacz” wskazuje zasadę działanie tego niewielkiego, kosmetycznego urządzonka. I rzeczywiście, zasysa ono powietrze, a wraz z nim powierzchnię, do której zostanie przyłożone. Dzięki odpowiedniej sile jest ono w stanie wyciągnąć nawet najbardziej „uparte” i mocno osadzone w skórze wągry. Najlepsze odkurzacze do wągrów likwidują nawet do 80% z nich, czego efektem jest piękna, oczyszczona i cudownie gładka skóra.

Najlepsze odkurzacze do wągrów: jakie mają funkcje?

Choć tego typu urządzenie to nowość na kosmetycznym rynku, do sprzedaży trafiło już ich całkiem sporo – można już kupić zarówno te bardzo proste, jak i bardziej skomplikowane, o różnych funkcjach. Jeśli nie masz czasu na wnikliwe czytanie i sprawdzanie, czym różnią się poszczególne modele, możesz od razu przejść do naszego rankingu odkurzaczy do wągrów – znajdziesz tam zestawienie stworzone na podstawie ocen użytkowników Ceneo.pl

Jeśli jednak masz wolną chwilę, przeczytaj o kilku ciekawych funkcjach, a dopiero potem przejdź do rankingu – dzięki temu dowiesz się, na co zwracać uwagę i wybierzesz urządzenie najbardziej dopasowane do swoich potrzeb. A zatem: jak wybrać najlepszy odkurzacz do wągrów?

Zwróć uwagę na liczbę dołączonych do zestawu końcówek

Najlepsze odkurzacze do wągrów mają całkiem sporo końcówek do skóry, dzięki czemu można o nią zadbać kompleksowo – czyli nie tylko ją oczyszczać. Najbardziej popularne końcówki to ta do wągrów (jest bardzo wąska), do masażu kącików ust, do złuszczania i oczyszczania twarz (końcówka diamentowa), szeroka (do oczyszczania delikatnej skóry, np. na policzkach), a także owalna – jej zadaniem jest masaż skóry całej twarzy.

Zerknij na liczbę funkcji

Jak widzisz, tego typu urządzenia zazwyczaj oczyszczają, ewentualnie także masują skórę. Najlepsze odkurzacze do wągrów mają jednak także inne funkcje: gorący (otwierający pory) i chłodny kompres, ciepły i zimny masaż całego ciała, a także fototerapię za pomocą światła czerwonego, zielonego lub niebieskiego. Dzięki tym ostatnim możliwe jest zregenerowanie kolagenu w skórze, rozjaśnienie przebarwień oraz zredukowanie naskórnych bakterii.

Sprawdź liczbę programów

Zazwyczaj polecane odkurzacze do wągrów mają co najmniej kilka programów, które różnią się siłą ssania. Minimum to 5.

Zwróć uwagę na rodzaj zasilania

Możesz wybrać odkurzacz na baterie, ale dla większej wygody zastanów się nad tym, który można ładować dzięki mikro USB i dołączonemu kablowi.

Odkurzacz do wągrów – ranking

Czysta skóra to bardzo ważna sprawa – dlatego pewnie decyzja już zapadła i chcesz tylko wiedzieć, gdzie znajdziesz dobry odkurzacz do wągrów. Ranking, który bardzo ułatwi ci zakup, znajdziesz tutaj:
Oczywiście nie musisz kupować pierwszego z sugerowanych produktów. Aby mieć pewność, że urządzenie będzie doskonale przystosowane do twoich potrzeb, na początek wybierz kilka odkurzaczy, a potem przeczytaj opis każdego z nich. W dokonaniu wyboru i zakupie najlepszego odkurzacza do wągrów pomogą ci również oceny oraz komentarze użytkowników Ceneo.pl – zajrzyj zatem i do tej zakładki.

Autor: R. Wojtaś