Data modyfikacji:

Czym jest szczotka Finger Brush? Jakie ma opinie?

Szczotka Olivia Garden Finger Brush wyróżnia się unikalną budową i świetnym działaniem. Zawiera jonizowane kolce zakończone kuleczką oraz naturalne włosie dzika. Skutecznie rozczesuje włosy i nie szarpie ich. Dlaczego warto sięgnąć po szczotkę Finger Brush? Jakie są opinie na jej temat? Sprawdź!
szczotka finger brush

Szczotka Finger Brush – co to jest?

Finger Brush to innowacyjna szczotka marki Olivia Garden. Według producenta niezwykle skutecznie rozczesuje ona włosy, nie wyrywając ich i nie ciągnąc. Ma to być zasługą jej specjalnej budowy oraz zastosowanych materiałów. Szczotka Finger Brush wyróżnia się unikalnym kształtem. Składa się z klasycznej rączki i głowicy zbudowanej z czterech elastycznych „palców” (rzędów) pokrytych kolcami. Dzięki temu idealnie dostosowuje się do kształtu głowy. Jonizowane i powlekane ceramicznie kolce zakończone kuleczkami przeciwdziałają elektryzowaniu się pasm, a naturalne włosie dzika delikatnie czesze kosmyki i je pielęgnuje.

Szczotka do włosów Olivia Garden Finger Brush występuje w kilku kolorach oraz trzech rozmiarach. Najmniejsza (S) składa się z czerech rzędów pokrytych kolcami i włosiem, średnia (M) – z sześciu, a największa (L) z ośmiu „palców”. Szczotka S idealnie sprawdzi się u osób o krótkich włosach i w podróży, model M jest najbardziej uniwersalny, a największy produkt to doskonała opcja dla posiadaczek długich pasm.

Finger Brush nie tylko skutecznie rozczesuje kosmyki, lecz także masuje skórę głowy. Dodatkowo w uchwycie znajduje się wyjmowany szpikulec, który świetnie sprawdza się do rozdzielania włosów i robienia przedziałka. Szczotka Finger Brush cieszy się doskonałymi opiniami blogerek i użytkowniczek – znajdziesz je np. na Ceneo.pl.

Szczotka Olivia Garden Finger Brush – dlaczego warto?

Szczotka do włosów Finger Brush ma mnóstwo plusów. Łączy w sobie zalety szczotek z naturalnym włosiem i z syntetycznymi kolcami. Połączenie tych dwóch rodzajów igiełek jest w stanie skutecznie rozczesać nawet bardzo poplątane pasma, a przy tym robi to niezwykle delikatnie. Produkt nie powoduje elektryzowania się włosów i nie wyrywa ich. Ukryty w rączce szpikulec świetnie nadaje się do robienia przedziałka i rozdzielania pasm na partie.

Kolejną wielką zaletą szczotki Olivia Garden Finger Brush jest fakt, że podczas czesania masuje ona skalp. To zasługa elastycznej głowicy, która dopasowuje się do kształtu głowy. Jest ona również wyposażona w dziurki, które przyspieszają suszenie pasm. Dzięki temu możesz czesać szczotką zarówno suche, jak i mokre włosy.

Szczotka Finger Brush jest naprawdę lekka, a wygodna rączka ułatwia użytkowanie. Dodatkowym plusem jest możliwość wyboru koloru i rozmiaru produktu. Oprócz różniących się od siebie wielkością modeli S, M i L w ofercie znajdziesz także kompaktową szczotkę z lusterkiem, którą możesz trzymać w torebce! To wszystko sprawia, że szczotka Finger Brush cieszy się świetnymi opiniami użytkowniczek.

Minusem szczotki Finger Brush jest to, że jej czyszczenie może przysparzać nieco problemów. Naturalne włosie trudniej utrzymać w czystości niż syntetyczne, ponadto przez jakiś czas po zmoczeniu może ono wydzielać charakterystyczny zapach mokrego zwierzęcia. Można się jednak do tego przyzwyczaić.

Szczotka do włosów Finger Brush – jak używać?

Używanie szczotki Finger Brush jest niezwykle proste. Jak w przypadku każdej innej szczotki należy czesać pasma delikatnie i ostrożnie. Nie czesz mocno splątanych kosmyków od nasady, lecz rozplątuj kołtuny od dołu, aby nie powyrywać włosów. Staraj się unikać czesania pasm na mokro, gdy są mocno poplątane. Świetnym sposobem jest czesanie włosów pod prysznicem po nałożeniu odżywki – szczotka będzie sunąć po nich niezwykle gładko. Pamiętaj o regularnym myciu szczotki. Rób to raz w tygodniu, a na pewno szczotka posłuży ci przez długi czas.
Autor: Olga Wacholc