Data publikacji:

Inspiracje: wielkanocny manicure

Wielkanocne zające, kurczaczki i pisanki za chwilę będą zdobić nasze domy. W te radosne, świąteczne wzory możemy również ozdobić paznokcie. Prezentujemy garść inspiracji na wielkanocny manicure, który jest nie tylko efektowny, ale także niezwykle uroczy.

Źródło zdjęcia głównego: worldinsidepictures.com

Przed nami Wielkanoc, więc dlaczego nie wprowadzić jej świeżej, wiosennej aury na paznokcie. Wesołe zajączki, słodkie kurczaczki, a może kolorowe pisanki? Do wykonania niektórych motywów przyda nam się trochę precyzji  i cierpliwości, a ewentualnie pomoc przyjaciółki. Zawsze możemy także skorzystać z gotowych szablonów. Przedstawiamy najciekawsze wzory wielkanocnego manicure’u.

Przeczytaj, jak zwiększyć trwałość manicure'u z wzorkami. KLIK!

Źródło: newnaildesigns.com

Zajączki

Do stworzenia tego wzoru możemy wykorzystać dowolne kolory. Zając może być jeden lub kilka, w towarzystwie marchewek lub pisanek. Biały zając idealnie wyróżni się na pomarańczowym, różowym czy szarym tle lakieru. Może być w całości, ale szybciej i łatwiej namalujemy jedynie jego głowę z uszami.

Źródło: operandimoda.com, holymanicures.blogspot.com, nailartdesigns2015.com

Kurczaczki

Oczywiście muszą być soczyście żółte. Najprościej pomalować paznokcie na ciepły, jajeczny kolor, a od połowy płytki namalować pękniętą skorupkę. Czarne oczy, pomarańczowy dziubek i nasz słodki, wielkanocny kurczak na paznokciach gotowy. Może być na każdym paznokciu lub jednym, wtedy pozostałe mogą być np. szare lub w pastelowe pisanki.

Źródło: homemadeideas.org, allforfashiondesign.com

Pisanki

Paznokcie z wzorkami i szlaczkami jak na pisankach wyglądają niezwykle ciekawie. Mogą to być paski, kropki czy zygzaki. Najefektowniej prezentują się kolory pastelowe, delikatne róże, mięta i błękity. Bardzo oryginalnie przedstawiają się paznokcie nakrapiane niczym jajka przepiórcze. Na gładko pomalowane różnokolorowymi lakierami paznokcie wystarczy nakropić czarne plamki i lekko je rozetrzeć.

Źródło: fabnailartdesigns.com, brit.co

Szeroki wybór lakierów do paznokci do wykonania wielkanocnego manicure’u znajdziesz TUTAJ.

Autor: Kasia