Data modyfikacji:

TOP 5: Utrwalacze do makijażu na lato

Wakacje to czas, kiedy nasz makijaż bardziej niż zwykle narażony jest na wpływ pogody, ścieranie oraz rozpływanie. Warto zadbać o jego odpowiednie zabezpieczenie, by nie zostać zmuszoną do kontrolowania co kilka minut wyglądu w lusterku. Pomogą nam utrwalacze do makijażu.

Utrwalacz do makijażu to produkt niezastąpiony zwłaszcza latem, kiedy wszechobecne promienie słoneczne i upał wpływają niekorzystnie na trwałość nałożonych kosmetyków. Dzięki niemu będziemy mogły oddać się wakacyjnym szaleństwom bez obaw o wygląd. Na który utrwalacz do makijażu warto zwrócić uwagę?

The Fixer Face Spray, W7

Działanie tego kosmetyku polega na stworzeniu niewidzialnego filtru na skórze, który zabezpiecza makijaż przed ścieraniem i rozmazywaniem, a także wydłuża okres jego trwałości. To świetne rozwiązanie zarówno na sesje fotograficzne, jak i do codziennego użytku. Utrwalacz do makijażu od W7 zawiera w swoim składzie składniki nawilżające oraz kompozycję zapachową, dzięki czemu nasza skóra nie tylko staje się zdrowsza, lecz także pięknie pachnie.

Makeup Fixing Spray, Makeup Revolution

Utrwalacz do makijażu w sprayu marki Makeup Revolution zapewnia trwałe i staranne utrwalenie make-upu na wiele godzin. Ponadto skutecznie chroni przed wpływem ciepła, wilgoci oraz innych czynników zewnętrznych. Produkt jest wygodny w aplikacji i łatwo się zmywa, jest także doskonały dla alergików, ponieważ nie uczula.

High Definition Fixer Spray, Hean

Produkt marki Hean to profesjonalny utrwalacz do makijażu w sprayu, polecany przez wiele zadowolonych klientek oraz wizażystek na całym świecie. Nie tylko przedłuża trwałość makijażu o wiele godzin, lecz także zapobiega blaknięciu kolorów, ścieraniu i rozmazywaniu. Spray jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, łatwy do zmycia, a także bardzo wydajny.

Make Up Fixer, KARAJA

Produkt firmy KARAJA to doskonałe rozwiązanie nawet dla tych kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z utrwalaniem makijażu. Aplikacja kosmetyku jest niezwykle prosta i trwa zaledwie kilka sekund, natomiast sam produkt zapewnia nam utrzymanie perfekcyjnego makijażu nawet przez cały dzień. Ten utrwalacz do makijażu zawiera w swoim składzie rumianek oraz wyciąg z nagietka, które wspólnie nawilżają i wygładzają skórę twarzy.

Utrwalacz do makijażu, Kryolan

Kryolan jest wiodącym producentem kosmetyków, cenionym głównie za świetną jakość. Specjalistyczny produkt utrwalający tej marki należy nakładać cienką warstwą równomiernie na całą powierzchnię twarzy. Po jego zastosowaniu nasz makijaż będzie odporny na uszkodzenia, ścieranie i rozmazywanie nawet przez cały dzień. Ten doskonały kosmetyk idealnie sprawdzi się zarówno na wielkich wyjściach, jak i do stosowania codziennego.

Więcej utrwalaczy do makijażu znajdziesz TUTAJ.

Autor: Sylwia Stwora