Data modyfikacji:

Prezenty kosmetyczne do 170 zł

Zestawy kosmetyków i perfumy to prezenty, który najczęściej znajdujemy pod choinką. Nie trzeba jednak wydawać fortuny na markowe wody toaletowe, by zachwycić osobę, którą obdarowujemy. Zobacz nasze propozycje oryginalnych podarunków i wybierz coś dla siebie!

Zobacz również nasze propozycje kosmetycznych prezentów do 50 zł i do 100 zł.

Kuferek na kosmetyki

Jeśli obdarowywana przez nas osoba ma pokaźną kolekcję kosmetyków, na pewno ucieszy się z kuferka, który pomoże uporządkować i posegregować wszystkie akcesoria do makijażu. Znajdujące się w nim praktyczne przegródki ułatwiają

Profesjonalny zestaw urządzeń do manicure i pedicure, przyda się każdej kobiecie. Taki sprzęt  pozwala na uzyskanie efektu podobnego do tego, jaki uzyskujemy po wizycie w salonie kosmetycznym. Do prezentu możemy dobrać zestaw odżywek do paznokci.

Prostownica

Porządna prostownica to doskonały pomysł na prezent. Nawet, jeśli osoba, którą obdarowujemy nie prostuje włosów na co dzień, wykorzysta ją na pewno przy okazji większych wyjść. Nasza propozycja to prostownica marki Remington, która chroni włosy przed zniszczeniem i wysuszeniem. Prezent możemy powiększyć o zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych do stylizacji na gorąco.

Zestaw pędzli do makijażu

Idealny prezent dla dziewczyn, które uwielbiają się malować. Zestaw Hakuro zawiera siedem różnych rodzajów pędzli, dzięki którym można wykonać cały makijaż.

Zestaw kosmetyków

Zestawy kosmetyków pielęgnacyjnych to bardzo dobre pomysły na prezenty - zazwyczaj są one zapakowane w estetyczne pudełka, wystarczy przewiązać je wstążką i położyć pod choinką. Co więcej, kosmetyki w zestawie wzajemnie się uzupełniają i są dzięki temu skuteczniejsze. Należy pamiętać o tym, by kosmetyki dobrać do rodzaju cery, jaką ma osoba obdarowywana.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz