Data publikacji:

Przegląd nabłyszczaczy do włosów

Dzięki niemu nawet matowe i skłonne do puszenia się włosy staną się gładkie i lśniące. Nabłyszczacz do włosów jest idealny do wykańczania fryzury, chroni ją przed wysoką temperaturą i nie obciąża kosmyków, dlatego warto go stosować zwłaszcza przed wielkim wyjściem.

Nabłyszczacze do włosów

Nabłyszczacz Joanna Styling

Nabłyszczacz do włosów marki Joanna warto wypróbować chociażby przez wzgląd na niską cenę - 200 ml kosmetyku kosztuje około 10 złotych. Preparat w sprayu nadaje kosmykom naturalny połysk i elastyczność, wygładza je oraz zapewnia delikatne utrwalenie fryzury. W jego składzie znajdują się również składniki chroniące włosy oraz filtry UV.

Nabłyszczacz do włosów w sprayu Joanna

Nabłyszczacz CHI Shine Fusion

Marka CHI oferuje połączenie nabłyszczacza i odżywki do włosów, która dodatkowo chroni je przed uszkodzeniami termicznymi, powstającymi w związku z używaniem prostownicy czy lokówki. Nabłyszczacz do włosów z odżywką regeneruje zniszczone końcówki, zapobiega matowieniu i pozostawia fryzurę gładką i elastyczną.

Nabłyszczacz z odżywką Biosilk Shine On

Nabłyszczacz do włosów marki Biosilk zawiera naturalny jedwab, witaminę E oraz wyciągi z roślin, które nie tylko dodają blasku, ale również odżywiają kosmyki. Lekki spray nadaje fryzurze połysk, a także odmładza strukturę włosów oraz chroni je przed wysoką temperaturą towarzyszącą stylizacji.

Revlon Professional OroFluido Shine Spray

Kosmetyk marki Revlon nadaje kosmykom blask i gładkość czystego złota. Nabłyszczacz nadaje się do każdego rodzaju włosów, szybko się wchłania, zapewnia miękkość i nie obciąża fryzury. Dodatkowym atutem preparatu jest zapach łączący nuty bursztynu i wanilii.

Kerastese Gloss Appeal

Nabłyszczacz do włosów Kerastese pomaga ujarzmić puszące się kosmyki, które dzięki niemu stają się gładkie i lśniące. Lekka formuła kosmetyku gwarantuje, że włosy nie będą obciążone i skłonne do przetłuszczania. Efekt nabłyszczacza podkreśli stosowanie go podczas zabiegów stylizacyjnych z użyciem lokówki bądź prostownicy.

Autor: Kasia Szulik