Data modyfikacji:

Przegląd tuszy do krótkich i cienkich rzęs

Wyraźnie podkreślone rzęsy, a przy tym niesklejone i bez grudek to marzenie każdej kobiety stawiającej na codzienny piękny look. Tym bardziej jest to istotne dla pań, których rzęsy są cienkie i krótkie. Wówczas niezbędne jest zastosowanie tuszu, który będzie miał cechy zarówno wydłużające, jak i pogrubiające. Na rynku dostępna jest cała masa kosmetyków, które kuszą swoimi magicznymi właściwościami. Jaki jednak wybrać?

Tusz Max Factor to produkt ze średniej półki cenowej, posiadający zdolności pogrubiające i wydłużające. Ma za zadanie dawać efekt rzęs doklejanych. Producent obiecuje idealne pokrycie włosków intensywną czernią, a innowacyjna szczoteczka pozwala docierać nawet do trudno dostępnych miejsc w kącikach oka. Tusz jest również wodoodporny, co dodatkowo przedłuża jego trwałość.

Kolejna propozycja to kosmetyk Clinique, który nie tylko wydłuża i pogrubia rzęsy, ale również optycznie je zagęszcza. Mimo że tusz kosztuje nieco więcej, jest to wydatek wart zastanowienia. Nie tylko bowiem poprawia makijaż oczu, ale również nawilża i odżywia włoski, chroniąc je przed wypadaniem.

Tusz Eveline to produkt budżetowy, zatem jest godny wypróbowania tym bardziej ze względu na obiecywane przez producenta właściwości. Tusz pogrubia i wydłuża rzęsy, a oprócz tego je pielęgnuje. Dodatkowym atutem kosmetyku są jego bio składniki i zawartość między innymi D-panthenolu oraz naturalnego wyciągu z wosku carnauba. Efektem zastosowania tuszu mają być wydłużone, pogrubione oraz w pełni odżywione rzęsy.

Kolejna propozycja Max Factor to tusz dający efekt sztucznych rzęs. Kosmetyk posiada wygodną szczoteczkę False Lash Effect, która umożliwia łatwiejszą aplikację produktu i sprawia, że włoski są wydłużone i pogrubione. Dodatkowym walorem tuszu jest jego niewygórowana cena.

Tusz Astor o sugestywnej nazwie Big Beautiful Play It Big pozwala dodać spojrzeniu charakteru poprzez 13-krotne powiększenie rzęs. Producent przekonuje, że jego atutem jest szczoteczka, która dzięki krótkim i delikatnym włóknom pozwala lepiej rozdzielić i pogrubić włoski już po nałożeniu jednej warstwy.

*Jeśli chcesz sprawdzić produkt, kliknij w jego zdjęcie

Autor: Kasia Szulik