Data publikacji:

Wypełniacze zmarszczek – przegląd

Zbliża się zima, więc nadchodzi idealna pora, żeby zadbać o skórę. Po słonecznym lecie i wietrznej jesieni przyszedł czas na korektę zmarszczek, które pokrzepione niekorzystnymi warunkami pogodowymi, uwidaczniają się na twarzy. Zobaczcie, jakie wypełniacze skutecznie rozprawią się z niedoskonałościami.

Każda z nas wie, jak wyglądają zmarszczki.  Ale skąd się biorą? Wraz ze starzeniem się skóry ubywa w niej kolagenu, przez co wiotczeją mięśnie i pojawiają się załamania na cerze. Nie jest to zjawisko pożądane przez kobiety - starają się z nim walczyć w każdy możliwy sposób.

W odpowiedzi na to zapotrzebowanie na rynku pojawiło się wiele propozycji, mających na celu zapobieganie efektom starzenia się skóry. Obecnie istnieje wiele rozwiązań, zaczynając od nieinwazyjnych, a na operacyjnych kończąc. Zanim pomyślimy o pójściu pod nóż, na początek lepiej wypróbować sprawdzone wypełniacze zmarszczek. Pomogły one wielu użytkowniczkom, które przyznały im wysokie oceny.

Kliknij w nazwę produktu, aby przejść do interesującej Cię oferty.

Krem jest przeznaczony dla kobiet dojrzałych, które szukają szybkiego, widocznego efektu. Już po pierwszym użyciu naciąga skórę, przez co staje się ona widocznie ujędrniona. Taki rezultat jest możliwy dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu polegającemu na zastosowaniu wypełniacza hialuronowego oraz techniki mezoterapii. W ten sposób nieinwazyjnie pobudza głęboko położone partie komórek. W połączeniu z kwasem hialuronowym o przedłużonym działaniu daje szybkie efekty.

Działanie kremu zostało oparte na kolagenie, który w naturalny sposób przywraca jędrność mięśniom i stymuluje funkcjonowanie komórek. Dodatkowo głęboko i długotrwale nawilża. Kompleks ultra-expert 5D zwalcza 5 różnych rodzajów zmarszczek. Dzięki drobinkom diamentów, które błyskawicznie wnikają w skórę, efekt wygładzonej twarzy pojawia się już po kilku użyciach.

Kosmetyk na bazie esencji z morskich alg znacząco spowalnia pojawianie się nowych zmarszczek. Jest to możliwe dzięki zdolności wnikania składników we włókna kolagenowe. Wzmacnia je, czego następstwem jest poprawa jędrności i napięcia. Do zalet produktu można doliczyć pudrową konsystencję specyfiku. Dzięki niej preparat Galenic Ophycee dobrze rozprowadza się na skórze i jest przyjemny w  dotyku.

4. Skoncentrowany wypełniacz zmarszczek na bazie retinolu Murad Time Release Retinol Concentrate for Deep Wrinkles 15 ml, 359 zł

To jeden z czarnych koni w walce ze zmarszczkami. Błyskawicznie wypełnia bruzdy, pozwalając cieszyć się widoczną poprawą już po kilku użyciach. Skoncentrowana witamina A oraz wydłużone uwalnianie retinolu powodują, że procesy naprawcze w głębokich partiach nie ustają, co jest bardzo istotne z perspektywy cery - zwiększona efektywność regeneracji znacznie szybciej przybliża nas do wymarzonego wyglądu.

Używa się go już po zrobieniu makijażu! Należy wycisnąć krem z tubki na wybraną niedoskonałość i po 30 sekundach wklepać w skórę. Zawarte w preparacie kwas hialuronowy i silikon działają na komórki pobudzająco, co prowadzi do zwiększenia elastyczności cery, a w efekcie – spłycenia zmarszczek.

Więcej wypełniaczy zmarszczek znajdziesz TUTAJ.

Autor: Beata