Data publikacji:

Jak kupować kosmetyki w Internecie?

Kosmetyki w sklepach internetowych są dużo tańsze, niż te kupowane w tradycyjnych galeriach. Największą różnicę w cenie widać na perfumach - w sklepach internetowych są one nawet o połowę tańsze. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, zobacz nasz mały poradnik.

Chcesz mieć pewność, że kosmetyki które kupujesz są oryginalne? Kupuj je w internetowych drogeriach, a nie od prywatnych sprzedawców. Jeśli chcesz mieć pewność, że transakcja przebiegnie pomyślnie wybierz sklep, który ma dużo pozytywnych opinii (taką opcję znajdziesz na Ceneo).

Nie używałaś wcześniej danego kosmetyku? Sprawdź o nim opinie.  Oceny osób, które już korzystały z danego produktu są dużo bardziej wiarygodne, niż informacje od producenta. Nie masz pojęcia jaki puder czy eye-liner będzie najlepszy? Wybierz taki, który jest kupowany najczęściej. Dobre kosmetyki (niekoniecznie z wyższej półki) cieszą się po prostu większą popularnością. Zarówno opcję wyszukiwania najpopularniejszych produktów danego rodzaju, jak i opinii o konkretnych kosmetykach również możesz znaleźć na Ceneo.

Jeśli masz już swoje ulubione perfumy, bez problemu możesz kupić kolejne opakowanie w Internecie. Zwróć uwagę na to, czy produkt który chcesz kupić to perfumy czy woda toaletowa oraz czy wybierasz właściwą linię kosmetyku. Kupując nowy zapach, lepiej przetestuj go najpierw w stacjonarnej perfumerii.

Chcesz zmniejszyć koszty wysyłki? Złóż zamówienie w jednym sklepie internetowym z kilkoma osobami, na przykład koleżankami z pracy.  Dzięki temu koszty rozłożą się na kilka osób.

Przed kupieniem kosmetyku w sklepie internetowym, warto sprawdzić czy dana drogeria nie daje dodatkowych rabatów. Dość często zdarza się, że sklepy oferują zniżki na przykład za zapisanie się do ich newslettera.

Duży wybór kosmetyków w dobrych cenach znajdziesz TUTAJ.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz