Data modyfikacji:

Nowość na rynku! Lakier do paznokci w sprayu!

Malowanie paznokci jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie! To przydatny gadżet szczególnie dla tych z nas, które nie mają cierpliwości do klasycznego lakieru z pędzelkiem. O co chodzi? O „Paint Can”!

Autor: Sylwia K.

Kto z nas nie uwielbia nowinek ze świata kosmetycznego? Najnowsza zapowiada się naprawdę ekscytująco: poznajcie lakier do paznokci w sprayu!

Brytyjska marka Nails Inc. Przedstawia najnowszy produkt, „Paint Can” – czyli lakier w sprayu, dzięki któremu pomalujesz paznokcie już w 20 sekund. Produkt ten opisywany jest hasłem „Najszybszy manicure na świecie”.

Jak wygląda aplikacja? Po nałożeniu specjalnej bazy po prostu pryskamy paznokcie, dla wykończenia manicure’u malujemy paznokcie top coatem. Wszystko, co zostało na skórze zmywamy… ciepłą wodą z mydłem.

Produkt jest już dostępny w Wielkiej Brytanii i kosztuje ok. 10 funtów. Na chwilę obecną do wyboru są dwa kolory: srebrny i różowy.

Zanim lakier trafi na polski rynek, musimy pozostać wierne tradycyjnym technikom manicure'owym (TU znajdziecie spory wybór lakierów do paznokci). Tym bardziej, że nie wiemy, jak długo będziemy czekać na inne kolory. Myślicie, że lakier do paznokci w sprayu przyjmie się?

Autor: Paulina Staruszniak