Data modyfikacji:

Make-upowe youtuberki, które warto śledzić

Coraz popularniejsze staje się prowadzenie urodowego poradnika w formie video. Takie makijażowe youtuberki na własnym przykładzie pokazują, jak wykonać idealny make-up krok po kroku, czym zyskują grono oddanych fanek.

Dope2111

Dope2111 to znana na całym świecie youtuberka, która uczy nas nie tylko jak podkreślać swoją urodę poprzez make-up, lecz także pokazuje w jaki sposób dzięki makijażowi wykreować zupełnie nowy wizerunek. Dope2111 w swoich filmikach przeistacza się bowiem w sławnych ludzi oraz bohaterów z popularnych produkcji telewizyjnych. Makijażowa youtuberka podpowiada nam np. jak zamienić się w Daenerys Targaryen z Gry o Tron, w postacie z bajki „W głowie się nie mieści”, a także we wszystkie księżniczki Disney’a.

Maxineczka

Na kanale Maxineczki znajdziemy tutoriale makijażowe zarówno na wielkie okazje, jak i na codzienne wyjścia. Poznamy m.in. makijaż gwiazdy rocka krok po kroku, makijaż w stylu retro czy wspaniałe stylizacje ślubne. Znana youtuberka podpowiada również, jak dbać o naszą urodę i podkreślać jej zalety odpowiednimi kosmetykami, recenzując na swoim kanale produkty popularnych firm kosmetycznych.

Red Lipstick Monster

Red Lipstick Monster to najpopularniejsza makijażowa youtuberka w Polsce. Jej kanał ma na swoim koncie ponad 97 milionów wyświetleń i aż 640 tysięcy subskrypcji. Red Lipstick Monster urzeka tłumy z pomocą niezwykłego poczucia humoru oraz odważnego podejścia do makijażu. Z jej kanału dowiemy się m.in. jak dobrać odpowiednie produkty do pielęgnacji swojej cery, jak podkreślać urodę poprzez właściwy make-up oraz w jaki sposób konturować twarz, by podkreślić nasze atuty.

Katosu

Katosu to youtuberka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej prowadzony od kilku lat kanał ma ponad 26 milionów wyświetleń. Znajdziemy na nim m.in. przydatne porady odnośnie makijażu, polecane produkty, porównania tanich i drogich kosmetyków. Będziemy mieli okazję podpatrzeć różne techniki makijażu, Katosu przedstawia bowiem make-up na praktycznie każdą okazję i zarazem uczy jak go wykonać. Z nią będziemy gotowe do wyjścia w dosłownie kilkanaście minut.

Nieesia25

Nieesia25 jest jedną z pierwszych polskich urodowych youtuberek, a jej kanał do tej pory odwiedziły niezliczone tłumy fanek. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim przydatnym poradom kosmetycznym, ale także zabawnym anegdotkom i ciekawym opowieściom z życia w Anglii. Przesympatyczna youtuberka dzieli się swoimi wskazówkami odnośnie makijażu, opiniami na temat testowanych kosmetyków oraz trickami makijażowymi do samodzielnego wykonania.

StylizacjeTV

Karolina, czyli prowadzająca popularnego kanału StylizacjeTV, to postać dobrze znana wszystkim kobietom lubiącym oglądać makijażowe youtuberki. StylizacjeTV to kanał, który zawiera ciekawe filmy o tematyce urodowej, lecz także modowej i lifestylowej. Możemy tam znaleźć testy najnowszych kosmetyków, akcesoriów do makijażu, a także wiele tricków i podpowiedzi urodowych, przede wszystkim z zakresu dbania o skórę oraz włosy.

Autor: Sylwia Stwora