Data modyfikacji:

Jak szybko poprawić wygląd - zestaw ratunkowy

Przed Tobą ważne spotkanie, a Ty stając przed lustrem jesteś załamana? Cienie pod oczami, odrosty, nieumyte włosy, a do wyjścia niewiele czasu? Warto trzymać w łazience kosmetyki, które szybko uratują Cię w kryzysowej sytuacji.

Jeśli spodoba Ci się jakiś kosmetyk, kliknij w jego zdjęcie aby porównać ceny i kupić go w Internecie.

Korektor

Nie masz czasu na nakładanie chłodzącej maseczki, która zlikwiduje opuchliznę, ale możesz uratować się makijażem. Podkład w połączeniu z korektorem sprawi, że cienie i opuchnięcia nie będą widoczne. Korektor możesz nałożyć zarówno przed jak i po nałożeniu podkładu. O tym, jak dobrać korektor przeczytasz TUTAJ.

Maskara na odrosty

Przed ważnym wydarzeniem nie udało Ci się dostać do fryzjera? Odrosty możesz zamaskować specjalną... maskarą. Jest ona dostępna w kilku odcieniach, nakłada się ją szybko i nie brudzi ubrań tak jak tradycyjna farba. Więcej jej odcieni znajdziesz TUTAJ. Jeśli nie znajdziesz idealnego koloru, możesz pomieszać ze sobą dwa kosmetyki.

Suchy szampon

Mycie i suszenie włosów to przynajmniej 20 minut Twojego cennego czasu. Jeśli nie masz go rano, użyj w kryzysowej sytuacji suchego szamponu. Należy rozpylić go na włosach i dokładnie je wyszczotkować.

Przyspieszacz wysychania

Jeśli rano w pośpiechu malujesz paznokcie, zdecyduj się na neutralne, jasne kolory – nawet jeśli zrobisz to niezbyt dokładnie nie będzie to aż tak widoczne, jakbyś użyła krwistej czerwieni. Na pomalowany paznokieć użyj przyspieszacz wysychania – zaoszczędzisz parę minut.

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz