Data modyfikacji:

10 fryzur tygodnia z Instagramu – rainbow hair!

Kolorowe włosy nadal wiodą prym, jeśli chodzi o trendy włosowe. Czy to jednokolorowe ombre, czy feeria barw na całych włosach, jedno jest pewne – nie ma bardziej kreatywnego sposobu na wakacyjne szaleństwo!

Specjalnie dla Was przyjrzymy się dzisiaj hashtagowi #rainbowhair, pod którym można znaleźć naprawdę wiele fryzjerskich perełek. Przeglądając takie zdjęcia marzymy o tym, żeby zmieniać nasze włosy dosłownie co tydzień! Zobaczcie, co można wyczarować za pomocą kolorowych tonerów!

To propozycja zdecydowanie dla odważnych pań! Mocny, intensywny odcień na całej długości – w dodatku w wersji wielokolorowej. Uwielbiamy to połączenie!

Jeśli martwicie się, że ładny efekt można uzyskać tylko na długich włosach – już nie macie o co. Zobaczcie same, że przy całkiem krótkiej fryzurze mocny kolor też wygląda świetnie!

Tutaj mamy całkowite szaleństwo i dosłowną tęczę – jesteśmy zachwyceni! Trzeba przyznać, że na tak długich włosach, przy odpowiednim wymodelowaniu, efekt jest naprawdę nieziemski.

Tym razem bardziej monochromatycznie, tylko w odcieniach niebieskich. Jednak spód włosów absolutnie zaskakujący – wygolony i ozdobiony brokatem. Niesamowicie kreatywny pomysł na letnie festiwale.

Delikatne fiolety i liliowe odcienie zawsze będą urzekać. Kiedy dołożymy do nich ozdoby, śmiało możemy wybrać się na letnią imprezę i zostać królową balu!

Tutaj z kolei propozycja dla pań, które lubują się w raczej ciemniejszych odcieniach – mimo koloryzacji całych włosów, fryzura sprawia wrażenie odrobinę mniej szalonej. Ogromny plus za wrażenie „pawiego pióra”, bardzo nam się nam podoba.

Przeciwstawienie poprzedniej fryzury, bo tutaj mamy jasne i pastelowe odcienie. Taka koloryzacja będzie świetnie pasować kobietom o delikatnej urodzie i jasnej karnacji.

Przed i po – zobaczcie, że zdolny fryzjer ciemne włosy także potrafi przemienić w magiczną fryzurę pełną koloru! Jesteśmy zauroczeni odcieniem pomarańczowego – świetny pomysł na wakacje!

Tutaj przykład dla pań, które nie chcą rozjaśniać całych włosów – kolorowe ombre! Końcówki w odcieniach tęczy to zawsze dobry pomysł.

Ostatnia propozycja to raczej ciekawostka i docenienie fryzjerskiego kunsztu – widziałyście kiedyś włosową interpretację dzieł van Gogha? Jesteśmy absolutnie zachwyceni!

Szeroki wybór produktów do farbowania włosów znajdziesz TUTAJ

Autor: Karolina