Data modyfikacji:

Fluo-manicure na lato!

Neonowe paznokcie kolejny sezon z roku są jednym z ważniejszych letnich trendów. Kolory fluo wiodą prym, jeśli chodzi o wakacyjną stylizację paznokci – można się nimi bawić, a dodatkowo podkreślają opaleniznę. Przedstawiamy Wam pomysły na neonowy manicure!

Neonowe paznokcie pokochały takie gwiazdy, jak Katy Perry, Rihanna czy Kim Kardashian. Taki kolorowy manicure wygląda świetnie zarówno na długich, jak i na krótszych paznokciach – dzięki temu może sobie na niego pozwolić każda z nas! Nie bójmy się kolorów w sezonie wakacyjnym, czasami warto zaszaleć.

Klasyczne migdałki w kolorze limonki, z dodanym delikatnym wzorem. Mimo dość mocnego odcienia, paznokcie są jednokolorowe, co stanowi idealną propozycję dla tych pań, które nie są jeszcze przyzwyczajone do szaleństw.

Wersja na trochę krótszych paznokciach – neonowy róż połączony z akcentem brokatowym. Taki odcień świetnie podkreśla opaloną skórę, dlatego warto skusić się na niego, kiedy jesteśmy już po urlopie.

Tutaj mamy całkowite szaleństwo! Dwa mocne, neonowe kolory, brokat, geometryczne kształty – takie paznokcie zdecydowanie zwracają na siebie uwagę!

Kolory fluo świetnie można łączyć z klasyczną bielą w formie ombre – manicure jest jednocześnie mocnym akcentem, jednak odrobina jasnego koloru sprawa, że całość jest delikatniejsza.

Wersja dla niezdecydowanych, czyli wszystkie kolory tęczy! W wakacje warto odważyć się na więcej – dlaczego więc nie zabawić się kolorem?

Szeroki wybór lakierów do paznokci znajdziesz TUTAJ

Autor: Karolina