Data modyfikacji:

Gwiazdka na paznokciach. Pomysły na świąteczny manicure

O ostatecznym wrażeniu zawsze decydują drobiazgi. Jeśli zafundujesz paznokciom świąteczny manicure, z pewnością zrobisz furorę nawet w najprostszej stylizacji. Zainspiruj się naszymi propozycjami, by stworzyć na dłoniach świąteczne cuda.

Skandynawski

Czerwone paznokcie w białe szlaczki znane z norweskich sweterków wpiszą się w klimat świąt w duchu skandynawskim. Płytkę ozdobiły szlaczki, gwiazda oraz renifer.

Z choinką

Świąteczny manicure w klasycznych barwach również jest bardzo efektowny. Na paznokciach pojawia się niewielka choinka, szlaczki nawiązujące do świątecznych słodkości oraz złoty brokat pozostawiony przez pierwszą gwiazdkę.

Zielono-czerwone

Trzykolorowy, świąteczny manicure to naprawdę misterna robota. Na niewielkich płytkach udało się pomieścić mnóstwo szlaczków, choinkę, renifera i śnieżynki na czerwono-zielonym, metalicznym tle.

Renifery z zaprzęgu

Paznokcie dla fanki świątecznego zaprzęgu przedstawiają sympatyczne mordki reniferów. Ten z czerwonym, brokatowym nosem to oczywiście Rudolf.

Frencz w śnieżynki

Miłośniczkom bardziej subtelnych zdobień z pewnością przypadnie do gustu śnieżny świąteczny manicure w wersji francuskiej. Klasycznie pomalowane paznokcie ozdobiły śnieżynki, a granicę między białą i różową płytką podkreśla cienka, srebrna linia.

Z czapką Mikołaja

Nietypową wariacją na temat frencza jest świąteczny manicure z czapką Mikołaja, która pojawia się na jednym z paznokci. Resztę ozdabia jedynie cienki pasek czerwonego, brokatowego lakieru.

Wzorki

Ten manicure nawiązuje do wcześniej prezentowanych, jednak do namalowania wzorków posłużono się szablonami, dzięki czemu dekoracja jest wykonana wyjątkowo precyzyjnie.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują Was do poświęcenia odrobiny czasu na oryginalne przyozdobienie paznokci w leniwe, świąteczne dni.

Autor: Kasia Szulik