Data modyfikacji:

3 najgorsze stylizacje paznokci - tego NIE rób!

Kiedy myślimy, że nic nas już nie zaskoczy – pojawia się nowy trend, który szokuje i wzbudza kontrowersje. W ciągu ostatniego roku na paznokciach kobiet z całego świata królowały motywy, których popularności nie możemy zrozumieć. Jakie najgorsze stylizacje paznokci święcą największe triumfy w internecie?

Bubble nails

Według nas takie paznokcie mogłyby bez cienia wątpliwości zostać okrzyknięte najgorszą stylizacją paznokci. Bąbelki swoją popularność zawdzięczają głównie wzbudzaniu kontrowersji i mieszanych uczuć. Wyglądają jak narośle bańki przytwierdzone do naszych płytek i w żadnym wypadku nie mogą służyć jako ozdoba. Bubble nails nie tylko prezentują się wyjątkowo kuriozalnie, lecz także mogą uszkodzić płytkę naszego paznokcia. Aby uzyskać wypukłość, musimy na nią nałożyć dużą warstwę akrylu, co w przypadku zahaczenia o coś może skończyć się zerwaniem nie tylko bąbla, lecz całej płytki paznokcia.

Futrzane paznokcie

Styliści co roku zachodzą w głowę, by wymyślić i wprowadzić do mody zaskakujący i atrakcyjny trend, który szybko podchwycą miliony kobiet na całym świecie. Niestety tym razem nie do końca się to udało… Moda wylansowana przez Jana Arnolda (współzałożyciela marki CND), czyli futrzane paznokcie z pewnością zdobyła popularność, a płytki z futra są oryginalne i miłe w dotyku, lecz to chyba jedyne ich zalety. Kępki włosia wyrastające z paznokci upodabniają ich zwolenniczki do wilkołaków, a cała stylizacja wygląda groteskowo i dziwacznie. W dodatku ciężko nam sobie wyobrazić jak przebiega zmywanie takiego futra ;).

Paznokcie - pompony

Patrząc na niektóre wręcz absurdalne manicure często zastanawiamy się, w jaki sposób zostały wymyślone. Tak jest m.in. w przypadku pompomnails, czyli paznokci obklejonych miniaturowymi pomponikami w różnych kolorach i wielkości. Ten najnowszy krzyk mody nie tylko wygląda dość kontrowersyjnie, lecz także jest bardzo niepraktyczny – jak bowiem z takimi paznokciami pozmywać naczynia czy się wykąpać?

Duży wybór kosmetyków i akcesoriów do manicure'u znajdziesz TUTAJ.

Autor: Sylwia Stwora