Data publikacji:

Nowość: linia kosmetyków na porost włosów Long 4 Lashes

Z pewnością słyszałyście już o marce Long 4 Lashes w kontekście brwi czy rzęs. Jednak to nie jedyny produkty w ofercie firmy. W sprzedaży pojawiły się także specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji włosów.

Do rodziny produktów Long 4 Lashes dołączyły ostatnio także szampon i odżywka przeciw wypadaniu włosów oraz serum stymulujące ich wzrost. Miejmy nadzieję, że nowa linia przynosić będzie równie spektakularne efekty, co słynny preparat do rzęs.

Producent zapewnia nas, że szampon hamować będzie wypadanie włosów związane ze zmianami hormonalnymi, genetycznymi, a także przemęczeniem, stresem, niewłaściwą dietą oraz wpływem środowiska. Poprzez innowacyjny kompleks składników aktywnych, stymulujących mikrokrążenie wpływa na odżywienie cebulek włosów i zapobiega ich wypadaniu. Zawarta w szamponie alantonina łagodzi podrażnienia i koi wrażliwą skórę głowy. Ponadto kosmetyk ma wyraźnie poprawić kondycję naszych kosmyków oraz nadać im witalność i blask.

Odżywka wzmacniająca przeciw wypadaniu włosów 200 ml, 22,72 zł

Odżywka, podobnie jak szampon, ma za zadanie wzmacniać, intensywnie regenerować oraz nawilżać włosy z tendencją do wypadania. Poza składnikiem pobudzającym mikrokrążenie, zawiera ona betainę i olej ze słodkich migdałów, które nawilżają włosy, zapobiegając ich przesuszeniu, oraz ułatwią rozczesywanie. Producent obiecuje, że stosowanie odżywki wyraźnie poprawi kondycję włosów, zmniejszy łamliwość oraz przywróci im miękkość.

Serum stymulujące wzrost włosów 150 ml, 51,98 zł

Chyba najbardziej wyczekiwany produkt marki Long 4 Lashes z linii do włosów. Działanie serum oparte zostało na składnikach aktywnych wykorzystanych w szamponie i odżywce. Różni się jednak ich stężeniem. Na opakowaniu przeczytamy, że preparat ma stymulować wzrost włosów oraz zapobiegać ich wypadaniu. Kompleks Tetraxidylum odżywia i rewitalizuje cebulki włosów oraz wzmacnia ich integralność ze skórą głowy. Wysoce skoncentrowana formuła preparatu wydłuża fazę wzrostu włosa, wpływa korzystnie na ich strukturę, zmniejsza łamliwość kosmyków oraz zapewnia ich zdrowszy wygląd. Produkt należy stosować dwa razy dziennie przez sześć tygodni.

Nowa seria do włosów od Long4Lashes / facebook.com/Long-4-Lashes-1436193433275667/

W Internecie pojawiły się już pierwsze recenzje linii do włosów. Według recenzentek odżywka nawilża oraz pozostawia włosy gładkie i elastyczne. Preparaty nie obciążają włosów i nie utrudniają rozczesywania, a po wysuszeniu kosmyki wyglądają ładniej i zdrowiej.

Po kilku tygodniach stosowania zauważono także zmniejszone wypadanie włosów oraz ogólną poprawę ich kondycji. My czujemy się zdecydowanie zachęcone do wypróbowania nowej linii producenta słynnej odżywki do rzęs.

Więcej kosmetyków przeciw wypadaniu włosów znajdziesz TUTAJ.

Autor: Natalia Malko