Data modyfikacji:

Paznokcie jak z salonu - prosty sposób na hybrydę DIY

Paznokcie zrobione metodą hybrydową są dużo trwalsze, niż te pomalowane zwykłym lakierem. Zabieg u kosmetyczki jest jednak dość kosztowny, a inwestycja w specjalną lampę do wykonywania hybrydy w domu jest dość drogi. Znalazłyśmy więc dla Was alternatywną metodą, która pozwoli powtórzyć efekt zabiegu u kosmetyczki w domu!

Jeśli spodoba Ci się jakiś produkt, kliknij w jego zdjęcie aby porównać ceny i kupić go taniej w Internecie. 

Ostatnio w drogeriach pojawiło się zupełnie nowe rozwiązanie od Sally Hansen. Jest to firma, która specjalizuje się w produkowaniu lakierów, odżywek i akcesoriów do pielęgnacji paznokci. Aby powtorzyć efekt hybrydowych paznokci w domu musimy zainwestować w lakier oraz tak zwany top coat. Na początku malujemy paznokcie (niezbędne są dwie warstwy kolorowego lakieru) po czym pokrywamy go specjalnym top coat. Całość nie wymaga utrwalenia specjalną lampą - musi po prostu wyschnąć. Czas wysychania lakieru jest standardowy - około 10 minut, taki zabieg nie zabierze więc dużo więcej czasu niż zwykły manicure.

Do plusów takiego rozwiązania możemy zaliczyć również łatwość zmywania lakieru. Hybryda z salonu odchodzi od paznokcia lub musi być zmywana specjalnymi specyfikami. Lakier Sally Hansen wystarczy zmyć najzwyklejszym zmywaczem. Zdecydowanym plusem jest też trwałość - nie musisz codziennie poprawiać odpryskującego lakieru. Takie rozwiązanie jest nieco droższe, niż malowanie paznokci zwykłymi lakierami, ale tańsze niż regularne zabiegi w salonie kosmetycznym. Cena kolorowych lakierów to około 17 złotych, musimy doliczyć do tego również koszt lakieru top coat - około 30 zł.

Duży wybór lakierów Sally Hansen w różnych kolorach (w tym te widoczne na zdjęciu) znajdziecie TUTAJ

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz