Data modyfikacji:

Trendy fryzjerskie: Fryzura Lob

Wśród gwiazd, wpływowych blogerek i stylistów pojawił się nowy trend. Fryzura lob podbiła serca kobiet i fryzjerów na całym świecie. Zobacz jak wygląda, jak ją nosić i dlaczego warto! Przedstawiamy fenomenalny lob, czyli long bob.

Lob z przedziałkiem na bok bez grzywki; źródło: dailymakeover.com, pophaircuts.com

Nazwa lob to powstała z ucięcia i połączenia pełnej formy - long bob. To rodzaj fryzury półdługiej, sięgającej do ramion. W przeciwieństwie do boba nie zauważamy znacznej różnicy długości między przodem a tyłem włosów. Stopniowanie długości jest bardzo subtelne i praktycznie niedostrzegalne.

Dwie wersje loba z falami: z prostą grzywką i z przedziałkiem na bok. Źródło: www.nastygal.com; http://thebeautydepartment.com

Styliści podkreślają, że taka długość powoduje, że lob jest fryzurą pasującą do każdego rodzaju urody. Niewiele jest takich ścięć. Long bob ładnie podkreśla rysy i uwydatnia ich najmocniejsze punkty. Co więcej pasma są wystarczająco długie, by móc wprowadzać różne wariacje. Zabawa z lobem prezentuj się bardzo obiecująco. Możecie je zaczesywać, zaplatać w warkocze, upinać w kok. Z grzywką czy bez, z przedziałkiem po środku lub z boku głowy - fryzura nadal będzie prezentować się atrakcyjnie.

Choppy lob, źródło: mathildaaaaaa.tumblr.com

Akcesoria oraz kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów znajdziesz TUTAJ.

Autor: Paulina Staruszniak