Data modyfikacji:

Trendy wiosna 2016: krótkie fryzury

Moda na włosy do ramion wraca do łask! Zapoczątkowana przez topowe blogerki pociągnęła za sobą falę krótkiego cięcia. W nadchodzącym sezonie nosić się będą „wiatrem czesane” fryzury do ramion lub tuż nad nie. Trendy będą także krótkie włosy z lekko przedłużonym dołem. Zobaczcie najciekawsze propozycje.

Prezentujemy najważniejsze trendy wśród fryzur damskich na wiosnę 2016.

Fale do ramion

Włosy do ramion są niezwykle dziewczęce i urokliwe. Na wybiegach królują te naturalne, lekko pofalowane lub wyprostowane. Koniecznie z przedziałkiem po środku, bez grzywki. Tego typu fryzura jest łatwa do ułożenia, jak i utrzymania przez cały dzień. Włosy możemy delikatnie podkręcić lokówką, a następnie rozczesać je palcami, aby uzyskać efekt czesania „wiatrem”. Włosy do ramion najlepiej wyglądają przy twarzy owalnej i okrągłej. Dziewczyny o pociągłej buzi powinny ostrożnie podchodzić do tej fryzury, a na pewno nie prostować włosów.

 Loki za ucho

Bardzo świeża i pozytywna fryzura to ta kończąca się za uchem. Najciekawiej wygląda w postaci niesfornych loków. Włosy powinny być uniesione z zaczesaną grzywką, wtedy osiągniemy efekt małej burzy loków. Zrobimy je za pomocą grubej lokówki, ale pamiętajmy, aby nie trzymać jej zbyt długo na włosach. Taka fryzura będzie bardzo trudna do opanowania przez dziewczyny o bardzo kręconych, napuszonych włosach.

Krótkie cięcie

Wśród krótki fryzur najmodniejsze są włosy przystrzyżone na bokach, ale trochę dłuższe z tyłu i na szyi. Do tego koniecznie duża grzywka luźno opadająca na czoło, ale odgarnięta na bok. W tym przypadku nie polecamy fryzury właścicielkom bujnej czupryny, chyba, że chcecie codziennie prostować krótkie pasma. Przystrzyżone włosy i rzucająca się w oczy grzywka doskonale skracają pociągłą twarz.

Szeroki wybór kosmetyków do modelowania włosów znajdziesz TUTAJ.

Autor: Kasia