Data publikacji:

4 aplikacje urodowe, które powinnaś mieć w swoim telefonie

Przygotowaliśmy dla Was mały przegląd bezpłatnych aplikacji na smartfony, które na pewno spodobają się dbającym o siebie dziewczynom. Pokażemy Wam aplikacje, dzięki którym zaoszczędzicie na kosmetykach oraz będziecie na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi. 

 KWC KOSMETYK WSZECH CZASÓW

Jeśli kiedykolwiek korzystałaś z forum Wizaż.pl, na pewno kojarzysz tytuł "Kosmetyku Wszech Czasów". Dziewczyny, które udzielają się na forum przyznają go najlepszym, przetestowanym przez siebie kosmetykom. Aplikacja to zbiór recenzji, ocen i opinii o produktach do pielęgnacji i makijażu.

Aplikacja KWC

 CENEO.pl

Czy wiesz, że ceny w drogeriach w galeriach handlowych mogą być nawet kilkukrotnie wyższe, niż ceny tych kupowanych w Internecie? Aby mieć jednak pewność, że kosmetyk który kupujemy jest oryginalny lepiej zrezygnować z aukcji i kupować produkty w internetowych drogeriach. Dzięki aplikacji Ceneo będąc w drogerii stacjonarnej możesz szybko sprawdzić, czy taki sam kosmetyk kupiony w Internecie (nawet z przesyłką) nie wyjdzie Cię taniej. Dzięki możliwości robienia zakupów przez aplikację, wybrany i przetestowany w drogerii stacjonarnej kosmetyk możesz od razu kupić taniej w Internecie!

Aplikacja Ceneo

 77 LOOKS

Spędzasz godziny na poszukiwaniu inspiracji kosmetycznych na Pintereście, a przed zrobieniem manicure obowiązkowo zaglądasz na Weheartit? Ta aplikacja na pewno Ci się przyda! Znajdziesz tutaj krótkie tutoriale i proste triki, które ułatwią codzienny make-up. Aplikacja dostępna tylko w wersji na IOS.

Aplikacja 77looks

EASY HAIRSTYLES

Bardzo przydatna, proste aplikacja - tutoriale, które ułatwią Ci ułożenie fryzury. Znajdą się tutaj zarówno skomplikowane koki, jak i fryzury na co dzień, takie jak kłos czy... kokarda z włosów!

Easy Hairstyle

Autor: Agnieszka Jaśkiewicz