Data publikacji:

Zamiast fluidu: podkład w sztyfcie

Na wakacyjnym wyjeździe lejące i lepkie fluidy mogą nie zdać egzaminu. Znacznie wygodniejszy w użyciu będzie podkład w sztyfcie, który łączy w sobie cechy kilku kosmetyków i umożliwia banalnie prostą aplikację.

Benefit Play Sticks Cream To Powder Podkład w sztyfcie marki Benefit łączy w sobie właściwości trzech kosmetyków – korektora maskującego niedoskonałości, fluidu wyrównującego koloryt cery oraz pudru, który nadaje twarzy matowe wykończenie. Po nałożeniu na skórę wystarczy go rozsmarować, by uzyskać efekt perfekcyjnego makijażu.

Shiseido The Makeup Stick Foundation Kosmetyk marki Shiseido skupia się na przywracaniu skórze zdrowego i nieskazitelnego wyglądu. Podkład w sztyfcie stapia się ze skórą, dzięki czemu kryje niedoskonałości, skazy i rozszerzone pory, a także drobne zmarszczki. Po aplikacji skóra jest aksamitna w dotyku i nawilżona.

Max Factor Pan Stik Podkład w sztyfcie od Max Factor łączy cechy podkładu oraz korektor i jest wzbogacony o ochronne filtru UV. Kosmetyk maskuje defekty skóry – przebarwienia, rozszerzone pory, wypryski i drobne pajączki, a do tego jest bardzo wygodny w użyciu. Sprawdza się zarówno do wykonania kompleksowego makijażu, jak i w roli korektora, który zniweluje niedoskonałości punktowo.

Make-Up Atelier Paris Paint Stick Kosmetyk profesjonalnej marki Atelier Paris chroni skórze przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych – deszczem, wiatrem i promieniowaniem słonecznym. Ponadto podkład w sztyfcie ukrywa niedoskonałości, wygładza i matuję cerę oraz opóźnia procesy starzenia się skóry.

Shiseido Sun Protection Stick Na wakacje warto zabrać ze sobą podkład w sztyfcie Shiseido, który zawiera filtr SPF 30, chroniący skórę przed promieniowaniem UVA i UVB. Kosmetyk ukrywa niedoskonałości, matuje cerę, zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia, chroni przed wolnymi rodnikami i ma właściwości wodoodporne.

Autor: Kasia Szulik