Data publikacji:

Triki urodowe na upalne dni

Zaczynasz planować wakacyjne wyjazdy, kompletować stroje, szukać nowych topów, zmieniać długie jeansy na szorty? Chcesz wyglądać rewelacyjnie i nie poświęcać na to dużo czasu? Mamy na to sprawdzone triki urodowe!

W poprzednim artykule opisaliśmy propozycję makijażu na ciepłe dni (możesz znaleźć go TUTAJ). Tak jak Ty, poczułyśmy niedosyt. Dlatego przygotowałyśmy listę kilku trików urodowych na upalne dni, które nie zajmą zbyt wiele czasu. Przeczytaj, jak się z tym uporać.

KOCIE OCZY

Efekt pandy i czarne smugi od kredki na powiekach - wszystkie to znamy. Potrzebujesz czegoś trwalszego. Zastąp więc kredkę  eyelinerem. Jest trwalszy i równocześnie może zastąpić cienie do oczu.

BRWI

Pamiętaj żeby je zaznaczyć - w ten sposób rysy twarzy nabiorą wyrazu. Nie zawsze jednak jest czas żeby to zrobić - przecież znajomi już na ciebie czekają. Superrozwiązaniem jest henna, nakładana raz na dwa tygodnie. Siedząc na słońcu, nie będziesz już musiała się przejmować, rozpływającym się makeupem i tym, że wokół brwi wystąpią czarne ślady. W końcu masz ochotę wejść do basenu. Wejdź, droga wolna!

RZĘSY

Henna sprawdza się nie tylko na brwiach, ale i na rzęsach. To załatwia sprawę wodoodpornych tuszy.

PAZNOKCIE

Lakier do paznokci efektownie podkreśli Twój strój kąpielowy i letni outfit. Pamiętaj, że wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Na topie są kolory i pastele.

USTA

Wybrałaś kolorowe paznokcie, więc na ustach zaaplikuj cukierkowe szminki. Co zrobić, żeby wyglądały efektowniej? Użyj wybielających pasków do zębów. Przez dwa tygodnie będziesz miała z tym trochę zabawy, ale na pewno WARTO!

SAMOOPALACZ

Nie czujesz się komfortowo z bladą skórą? Użyj samoopalacza. Nadrobisz zaległości w opaleniźnie, a gdy w końcu wyjdziesz na słońce, skóra szybciej nabierze pięknego, złocistego koloru.

Autor: Karolina