Data publikacji:

Szczotki do włosów IKOO

Szczotka do włosów Tangle Teezer skradła serca wielu kobiet. Jak dotąd nie ma sobie równych pośród produktów do czesania włosów. Na rynku pojawiła się jednak pewna nowość, która chce zawalczyć o podobny status. Sprawdźmy, czym wyróżniają się debiutujące obecnie szczotki IKOO.

Nie od dzisiaj wiadomo, że prawidłowe ukrwienie cebulek determinuje szybkość porostu i jakość włosów. Masaż skóry głowy wykonany przy pomy szczotki w szybki i łatwy sposób stymuluje krążenie krwi pozytywnie wpływające na cebulki włosowe. Codzienne szczotkowanie włosów połączone z delikatnym masażem pomoże Ci w poprawieniu kondycji swoich kosmyków.

Co wyróżnia szczotki IKOO?

Do stymulacji cebulek warto jednak wybierać sprawdzone produkty, by nie podrażnić zbytnio wrażliwej skóry głowy. Ciekawym rozwiązaniem zarówno do tego celu, jak i  tradycyjnego rozczesywania mogą okazać się szczotki IKOO. Zastosowanie ergonomicznego kształtu i brak rączki zapewni dobry chwyt i wyczucie podczas stymulacji cebulek – sama wyczujesz, jaka siła nacisku jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Co więcej, produkty IKOO zostały także wyposażone w dodatkowe wypustki, które ułatwiają cały zabieg masażu bez potrzeby wkładania dużego wysiłku.

Wykonanie

W szczotce zastosowano ząbki wykonane z elastycznego i miękkiego tworzywa. Gruntowanie przemyślane zostało także ich rozmieszczenie, które pozwala na skuteczne i szybkie, a przy tym delikatne rozczesywanie nawet najbardziej splątanych kosmyków. Atutem produktów IKOO są także materiały, z których zostały one wykonane – charakteryzująca się dużą wytrzymałością żywica akrylowa zapewnia wysoką odporność na wszelkie uszkodzenia i upadki.

Szczotki dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych oraz dwóch rozmiarach – home i pocket.

Na grafice: 1. Szczotka pocket IKOO, 49 zł; 2. Szczotka home IKOO, 49 zł 

Więcej szczotek do włosów znajdziesz TUTAJ

Autor: Natalia Malko