Data publikacji:

Trendy: galaxy hair

Włosy w kolorach kosmosu to najnowszy trend w koloryzacji. Zdjęcia galaktycznych fryzur rozprzestrzenia się po sieci z niesamowitą prędkością. Zobacz sama, jak fantastycznie wyglądają fryzury w odcieniach galaktyki. Poznajcie galaxy hair.

Po farbowaniu włosów na siwo przyszedł do nas kolejny trend, czyli malowanie kosmyków na kolory inspirowane kosmosem. Sprawdźmy, na czym polega ta fantazyjna koloryzacja.

Jak uzyskać efekt galaxy hair?

instagram.com/lilithstalker, instagram.com/bescene

Koloryzacja polega na tonowaniu włosów od zieleni, przez błękity, po fiolety, róże i czerwienie. Fryzjer nakłada farbę w ten sposób, by wszystkie odcienie płynnie w siebie przechodziły. Niestety, by uzyskać tak spektakularny efekt najczęściej, trzeba poddać czuprynę całkowitej dekoloryzacji. Uwaga, tak intensywne farbowanie może znacznie osłabić nasze włosy. Podtrzymanie efektu pięknych i nasyconych odcieni nie należy do najprostszych. Liczyć się musisz z częstymi odwiedzinami w salonie i wzmożoną pielęgnacją kosmyków na co dzień.

Regenerując i odbudowujące maski do włosów znajdziesz TUTAJ.

Zastanawiasz się nad przemianą swojej fryzury w galaktyczny obraz? Zleć jej wykonanie naprawdę zaufanemu specjaliście. Zdecydowanie odradzamy wszelkie próby samodzielnej koloryzacji w domu.

40.media.tumblr.com, outfittrends.com, haircutweb.com

Jeśli to Cię jednak nie przeraża, możesz być pewna, że z taką fryzurę nie przejdziesz niezauważona. Galaktyczne koloryzacje polecamy jednak raczej młodym, bardzo odważnym dziewczynom. W pracy taka nonszalancja może nie być zbyt dobrze widziana.

Serwisy społecznościowe oszalały na punkcie nowej mody w koloryzacji. Więcej zdjęć znajdziecie na Pintereście i Instagramie pod hashtagiem #galaxyhair oraz #spacehair.

Autor: Natalia Malko